HC Stadion Vrchlabí – Získá Vrchlabí další body v Jihlavě?
Preview k zápasu

Získá Vrchlabí další body v Jihlavě?

Raina Tomanová

Po pětidenní pauze čeká v sobotu vrchlabský celek výjezd do Jihlavy, se kterou v prvním zápase padl až po samostatných nájezdech. HC Stadion si po prohraném utkání v Šumperku bude chtít spravit chuť a zvítězit.

HC Stadion si zahrál naposledy proti Šumperku, na jeho ledě padl poměrem 1:5. Před tímto zápasem si Vrchlabí vytvořilo dobrou bilanci pěti vítězných utkání a určitě budou chtít na tento úspěch opět navázat.
17.11. byl zrušen zápas s Kadaní, která se z finančních důvodů odhlásila ze Chance ligy, takže se připisovaly je pouze kontumační body. V tabulce je tak HC Stadion aktuálně na sedmém místě s 36 body.

Jihlava má pouze o dva body navíc, v tabulce je aktuálně na čtvrté pozici. Dukla má velmi dobrou bilanci posledních odehraných zápasů. Prohrála pouze jednou, a to na ledě Vsetína 2:4. Jinak se jí daří a bude chtít pokračovat ve vítězství také v zápase proti Vrchlabí. Nejvyšší výhru brala Jihlava v zápase proti Kolínu, kdy zvítězila 7:3.

Zápas se odehraje na ledě Jihlavy v sobotu 20. listopadu od 17:30.