HC Stadion Vrchlabí – V sobotu přivítáme na domácím ledě Kolín
Preview k zápasu

V sobotu přivítáme na domácím ledě Kolín

05.11.2021
Raina Tomanová

K dalšímu utkání HC Stadion nastoupí před domácími diváky proti Kozlům z Kolína. Kolín je až na čtrnáctém místě v tabulce, zatímco Vrchlabí je se třiceti body na místě sedmém. Naváže Vrchlabí pátou výhrou nebo je pokoří Kolín, který v posledním zápase dostal sedm branek?
Partnerem tohoto utkání je firma HAVEX-auto s.r.o.

Kozlům z Kolína se letošní sezona moc nedaří. V posledním odehraném utkání bohužel nevstřelili ani gól, ale sedm jich dostali a Přerov tak odjel se třemi body. Předtím ale Kolín zvítězil nad Porubou, a to jen těsně 2:1. Celkově mají Kozlové na kontě více proher než vítězství. Největší úspěch měli proti Ústí nad Labem, které porazili poměrem 5:1 na domácím ledě.

HC Stadion Vrchlabí se může pochlubit šňůrou čtyř výher v řadě. V posledním odehraném utkání zvítězil na ledě Benátek, ale až v prodloužení. Bod nechali vrchlabští také ústeckým hráčům, když vyhráli až na nájezdy. Šest bodů ale získali výhrou nad Havířovem a Frýdkem-Místkem. Podaří se jim navázat na vítěznou vlnu a pokoří také soupeře z Kolína? První vzájemný zápas dopadl lépe pro Vrchlabí, které bralo bod navíc díky samostatným nájezdům.

Přesvědčit se můžete již v sobotu 6. listopadu od 17. hodin na vrchlabském zimním stadionu.

Během první přestávky proběhne soutěž "HOĎ PUKEM NA STŘED", ve které můžete soutěžit o ceny od partnera utkání HAVEX-auto, který je autorizovaným dealerem značek škoda a seat. Nabídku vozů firmy HAVEX-auto najdete na portálu www.prodej-vozu.cz kde si můžete vybrat právě ten svůj vůz z domova, pohodlně a online.

Soutěžní puk si můžete koupit při příchodu na ZS za 20 Kč.

Nová opatření pro vstup na zimní stadion

On-line prodej vstupenek