V říjnu 2019 vyšly tyto články:

2.10.Vrchlabí jede z Trutnova bez bodůTRU - VRC 2:1, 7.kolo | Raina TomanováVyrovnaný zápas přineslo sedmé kolo druhé ligy mezi Vrchlabím a Trutnovem. Hosté se sice dostali do těsného vedení 1:0, HC Trutnov ale dokázal srovnat a ve druhé třetině dvě vteřiny před sirénou dokázal vstřelit vítěznou branku na 2:1.
3.10.Vrchlabí přivítá Buldoky z ŘisutVRC - RIS 3:1, 8.kolo | Raina TomanováHC Stadion po středeční prohře v Trutnově seskočil na druhé místo v tabulce. HC Řisuty jsou na osmém místě, na kontě mají pouhé čtyři body. Tito dva soupeři se proti sobě postaví v letošní sezoně poprvé.
5.10.Vrchlabí vítězí nad BuldokyVRC - RIS 3:1, 8.kolo | Raina TomanováHC Stadion zvítězil nad Řisuty 3:1 a získal tak další tři body do tabulky. Po první třetině vedli domácí, ale Řisuty ve druhé části srovnaly stav. Vrchlabí rozhodlo až ve třetí třetině, kdy dokázalo vstřelit dvě branky a vytěžit výhru 3:1. Dvěma góly a jednou asistencí se blýsknul Petr Sýkora.
6.10.Vyhlášení fotosoutěže SuprasLucie HorčičkováV letních měsících proběhla na facebookových stránkách Supras Vrchlabí fotosoutěž, do které se mohl zapojit kdokoliv s jakoukoliv fotkou, která měla nějakou spojitost právě se Supras.
Zde najdete vítězné fotografie...
6.10.Na slovíčko s Pavlem Mrňou...Lucie HorčičkováPavel Mrňa je jednatřicetiletý útočník, který ve vrchlabském klubu začíná již třetí sezónu. Jeho předchozím působištěm byla HC Dukla Jihlava.
V rozhovoru Pavel prozradil, co říká na vrchlabské fanoušky nebo s kým si v kabině nejvíce rozumí...
10.10.Vrchlabí v sobotu zavítá do DěčínaDEC - VRC 2:5, 9.kolo | Raina TomanováPo krátké pauze se Vrchlabí vydá na cestu na děčínský led, kde odehraje deváté kolo. HC Stadion je v těsném závěsu druhý se 17 body. Stejný počet bodů má také Děčín, takže oba soupeře čeká zajímavý zápas.
12.10.Z Děčína vezeme tři body!DEC - VRC 2:5, 9.kolo | Raina TomanováI když to ze začátku nevypadalo, HC Stadion v poslední třetině zabral a nakonec si z Děčína odváží tři body. Vrchlabí až do poloviny utkání muselo na Medvědy dotahovat, potom už ale góly padaly pouze do děčínské branky a vrchlabští si zasloužene odvážejí všechny body a vedení v tabulce.
17.10.V sobotu zajíždíme do BílinyBIL - VRC 2:8, 11.kolo | Raina TomanováBílina je s pouhými čtyřmi body na posledním místě v tabulce. Vrchlabští naopak v letošní sezoně válí a aktuálně jsou na druhém místě. Na první Most ztrácejí pouhý jeden bod. Dokáže se Bílina v tomto utkání zvednout a porazit krkonošskou mašinu?
19.10.Stadion veze z Bíliny tři bodyBIL - VRC 2:8, 11.kolo | Raina TomanováK dalšímu zápasu zajíždělo Vrchlabí do Bíliny, která se aktuálně zdržuje na chvostu tabulky. Po první třetině, která skončila nerozhodným skóre 1:1, se do toho Stadion opřel a druhou část vyhrál 3:0. Další čtyři góly přidal krkonošský tým ve třetí části a celkově si tak odvezl výhru 8:2.
20.10.Na slovíčko se Štěpánem Matějčkem...Lucie HorčičkováŠtěpán Matějček je jednadvacetiletý útočník, který se svou hokejovou kariérou začínal v Hradci Králové. Od sezóny 2018/2019 nastupuje za HC Stadion Vrchlabí.
Jak Štěpán hodnotí dosavadní výkony našeho A-týmu a čemu se v mimosezóně věnoval, se dočtete níže.
22.10.Středa ve znamení derby...VRC - DKL 5:2, 12.kolo | Lucie HorčičkováVe středu 23. října přivítáme na domácím ledě po dvou týdnech dalšího soupeře, kterým tentokrát bude HC Rodos Dvůr Králové nad Labem.
Tyto týmy mají za sebou již jedno vzájemné mistrovské utkání, ve kterém zvítězil Stadion 3:1 a také spolu sehrály jeden přátelský zápas, který po prodloužení dopadl lépe pro vrchlabský tým 2:1.
K tomuto utkání jsme si pro Vás opět připravili TIPOVACÍ SOUTĚŽ, ve které můžete vyhrát ceny od partnera utkání, kterým je firma Meritor. Výsledek po základní hrací době můžete tipovat na našem facebooku.
Kromě tipovačky je pro Vás také připravena soutěž "HOĎ BARELEM NA STŘED", kdy se během první přestávky vyberou 4 fanoušci a poté se o druhé přestávce uskuteční soutěž na ledě.
23.10.Body bere po zásluze HC StadionVRC - DKL 5:2, 12.kolo | Raina TomanováDalší tři body si připsal po dnešním zápase HC Stadion Vrchlabí. Hostující Rodos sice otevřel skóre utkání v první třetině, v té druhé ale už obdržel tři góly a sám neskóroval. Ve třetí části Vrchlabí přidalo ještě dvě branky a bylo vymalováno. Dvěma góly se za HC Stadion prosadil Bednář.
25.10.Stadion míří do Nové PakyNPK - VRC 2:3, 13.kolo | Lucie HorčičkováV sobotu 26. října nás čeká druhé derby během jednoho týdne... Tentokrát HC Stadion míří do nedaleké Nové Paky, se kterou letos sehraje již druhé mistrovské utkání. První utkání vyhrálo Vrchlabí poměrem 5:1 a v přípravném utkání zvítězila Nová Paka 4:3 po prodloužení.
26.10.Z Nové Paky veze Stadion tři bodyNPK - VRC 2:3, 13.kolo | Raina TomanováSobotní zápas na ledě Nové Paky byl hned od začátku vyrovnaný. Skóre zápasu otevřel v 11. minutě domácí Půlpán, ale zanedlouho Stadion srovnal. Poté si vzal vedení na svou stranu, ale Paka srovnala krok. Rozhodla až třetí třetina, ve které byli úspěšnější vrchlabští a díky Sýkorovi si odvážejí tři body.
27.10.Na slovíčko s Filipem Jiráskem...Lucie HorčičkováJedním z letošních nováčků v našem A-týmu je dvacetiletý útočník Filip Jirásek, který se svou hokejovou kariérou začínal v Hronově. Poté začal působil za hradecký Mountfield, kde měl možnost si zahrát i za A-tým. Posledním působištěm byl tým v Litoměřicích, kde Filip odehrál loňskou sezónu.
Co Filipa přivedlo do vrchlabského klubu a jak se mu u nás líbí? To se dočtete níže...
29.10.Do Vrchlabí přijede HC MostVRC - MOS 11:2, 14.kolo | Raina TomanováDalším soupeřem HC Stadionu bude ve středu večer HC Most. Vrchlabští jsou na prvním místě v tabulce s 29 body. Most je hned za vrchlabským týmem, na kontě má bodů 27. Očekává se tak zajímavý souboj o první místo.
30.10.Vrchlabí si jedenácti brankami vystřílelo tři bodyVRC - MOS 11:2, 14.kolo | Raina TomanováSouboj vedoucího týmu s druhým Mostem přinesl zajímavý výsledek. Prvních deset minut viděli diváci vyrovnaný hokej. Poté už ale vše bylo v režii vrchlabského týmu. Dva góly a dvě asistence si připsal Matějček, dvě branky přidal také Sýkora.