HC Stadion Vrchlabí – Na slovíčko s Pavlem Mrňou...
Rozhovory

Na slovíčko s Pavlem Mrňou...

06.10.2019
Lucie Horčičková

Pavel Mrňa je jednatřicetiletý útočník, který ve vrchlabském klubu začíná již třetí sezónu. Jeho předchozím působištěm byla HC Dukla Jihlava.
V rozhovoru Pavel prozradil, co říká na vrchlabské fanoušky nebo s kým si v kabině nejvíce rozumí...

Čemu ses v mezisezóně věnoval? Byl jsi na nějaké dovolené?
Po konci sezóny jsem začal pracovat v restauraci, hrál in-line hokej a užíval si volna. Na dovolené jsem byl týden a také jsem cestoval.

Jak bys zhodnotil středeční derby v Trutnově?
Derby se hodnotí po porážce velmi špatně. Udělali jsme dvě chyby po buly a soupeř je potrestal. Měli jsme šance, ale neproměnili jsme je. S derby máme od loňska problémy a nevyhráváme. Věřím, že už to příště zlomíme a vyhrajeme.

Jak hodnotíš sobotní domácí utkání s Řisuty?
Vyhrálo se, takže dobrý. Soupeř se na nás dobře připravil a dělal nám problémy, ale byla vidět síla mužstva a dokázali jsme vyhrát. Opět budu opakovat, že máme problém v koncovce.

Jak se ti ve vrchlabském klubu líbí a co říkáš na fanoušky, kteří s vámi jezdí i na spoustu venkovních utkání?
Jsem zde nadmíru spokojený. Máme vše, co potřebujeme a to je základ. Za to patří všem velký DÍK. Fanoušky máme super, pomáhají nám a kvůli nim musíme vyhrávat. Velmi si vážíme jejich podpory. Děkujeme!!!

Čemu se ve volném čase věnuješ?
Moc volného času nemám, ale když nějaký je, tak si užívám klidu. Udělám doma to co je potřeba a jsem s přítelkyní. Někdy si zajdu si do kina a tak podobně.

Jak vypadá tvůj běžný den?
Můj běžný den vypadá tak, že vstanu, dopoledne a přes oběd jdu do práce, vrátím se domů kolem 14. -15. hodiny, chvíli si odpočinu a jedeme zase na trénink. Po tréninku zase domů a takhle pořád dokola… Je to celkem náročné, ale dá se to. Proto si užívám chvíle, kdy mám volno.

Máš nějakého oblíbeného spoluhráče?
Oblíbený spoluhráč? To je těžký. V kabině je spousta kluků a každý je v něčem jiný a s každým si můžu popovídat o něčem jiném, ale nejvíce času trávím s Jirkou Hozákem. Jezdíme spolu na tréninky každý den, takže probíráme vše. Hlavně jeho osobní život… :-)

Jak bys celkově zhodnotil utkání, která máte v základní části zatím za sebou?
Začátek se dá, kromě derby, hodnotit kladně. Máme na čem pracovat a věřím, že to bude lepší a lepší.