HC Stadion Vrchlabí – Do Vrchlabí přijede HC Most
Preview k zápasu

Do Vrchlabí přijede HC Most

Raina Tomanová

Dalším soupeřem HC Stadionu bude ve středu večer HC Most. Vrchlabští jsou na prvním místě v tabulce s 29 body. Most je hned za vrchlabským týmem, na kontě má bodů 27. Očekává se tak zajímavý souboj o první místo.

HC Most v posledním odehraném zápase padl doma proti Děčínu těsným výsledkem 2:3. Prohře ale předcházela vítězná série sedmi zápasů. Nejvíce se jim dařilo proti Řisutům, kterým nasázel Most 11 branek. Také proti Dvoru se jim dařilo, doma ho Most porazil 10:1. Stejný počet gólů do soupeřovy branky vstřelili mostečtí také v zápase proti Jablonci nad Nisou.

Jediný zápas, ve kterém nezískal Stadion ani bod, byl proti Trutnovu, na jehož ledě prohrál 1:2. Také vrchlabským se podařilo vstřelit deset branek Jablonci nad Nisou. Hned v prvním zápase letošní sezony Vrchlabí vyhrálo v prodloužení proti Bílině. V dalším vzájemném zápase ale Bílina prohrála poměrem 2:8. Poslední tři body získal HC Stadion v Nové Pace, ve které zvítězil těsně 3:2.

Zápas se odehraje od 18. hodin na zimním stadionu ve Vrchlabí.