HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV lednu 2018 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
27.1."Pojď hrát hokej"
další povedená sobotní akce
Daniela UdatnáV sobotu 27.1.2018 se na našem Stadionu opět odehrála akce s názvem „POJĎ HRÁT HOKEJ“.
27.1.Z Prahy si HC Stadion odváží jeden bodLET - VRC 5:4, 36.kolo | Raina TomanováVrchlabí si ze čtvrtého vzájemného zápasu proti Letcům z Letňan odváží jeden bod, který získal v samostatných nájezdech. I když to po první třetině vypadalo, že Letci mají nakročeno za vítězstvím, Stadion dokázal srovnat krok a zápas dospěl do prodloužení, ve kterém ale branka nepadla. Rozhodnout tak musely nájezdy, které po neúspěšných pokusech dospěly až do osmé série, ve které se za Letňany trefil Dyrynk a zařídil druhý bod pro svůj tým.
26.1.Stadion zajíždí do pražských LetňanLET - VRC 5:4, 36.kolo | Raina TomanováK dalšímu utkání zajíždí HC Stadion Vrchlabí na stadion Letňan. V sobotním zápase se tyto týmy setkají již počtvrté, první dvě vzájemná utkání vyhráli Letci, první na svém ledě poměrem 6:3 a podruhé zvítězil na vrchlabském stadionu 8:1. Vrchlabí dokázalo zvítězit jednou na svém ledě poměrem 6:3.
25.1."Jsme na vlně, kterou si snažíme udržovat" říká Tomáš BláhaLucie HorčičkováStředeční zápas se Sokolovem zhodnotil hráč A-týmu Tomáš Bláha, který zároveň v tomto utkání dvakrát skóroval. Co říká na výjezd našich fanoušků do Dvora Králové a jak hodnotí průběh sezony, si přečtěte vy sami.
25.1.Souhrn mládeže 19.1. - 21.1.2018Daniela UdatnáPřinášíme Vám shrnutí mládeže za uplynulý víkend spolu s komentářem Jiřího Jakubce k jednotlivým kategoriím.
24.1.Vrchlabí postupuje na první místo v tabulce!VRC - SOK 6:3, 35.kolo | Vendula SahánkováZápasy na domácí půdě vrchlabskému celku svědčí, jak dokázala tato výhra. Sokolovští se snažili hrát vyrovnanou hru, ale domácí hráči jim nedali tolik šancí, kolik by hosté potřebovali. Vrchlabští dali do zápasu srdce a díky svému odhodlání s 63 body postoupili na první místo tabulky s dvoubodovým náskokem na Sokolov, tříbodovým na Jablonec a Děčín.
23.1.Do Vrchlabí přijede první SokolovVRC - SOK 6:3, 35.kolo | Raina TomanováSokolov ve středečním utkání zavítá na vrchlabský stadion, kde vyzve třetí HC Stadion. Půjde o zatím nejdůležitější zápas v této sezoně, ve kterém se může pozice obou týmu v tabulce změnit.
20.1.Vrchlabí veze ze Dvora Králové tři bodyDKL - VRC 3:6, 34.kolo | Raina TomanováPo minulém fiasku v Bílině se tentokrát hráči HC Stadionu radovali. V zápase ve Dvoře Králové zvítězili po nerozhodné první třetině 6:3 a domů si vezou cenné tři body.
19.1.Po týdenní pauze míří Stadion do Dvora KrálovéDKL - VRC 3:6, 34.kolo | Lucie HorčičkováPo sobotní prohře v Bílině si vrchlabští hokejisté týden odpočinuli a nyní je čeká derby s HC RODOS Dvůr Králové. Týmy spolu odehrály již dvě společná utkání, ve kterých zvítězily oba pouze na domácím ledě. Nejprve zavítal Dvůr Králové na vrchlabský led, ze kterého odjel domů s prohrou 7:2, a poté navštívil Stadion Dvůr Králové a také přijel domů s prázdnou (3:5). Povede se tentokrát Stadionu přivést ze Dvora tři body? Na to se můžete jet podívat Vy sami již tuto sobotu 20.1.2018 v 17:00 do nedalekého Dvora Králové nad Labem.
17.1.Souhrn mládeže 12.1. - 14.1.2018Daniela UdatnáPřinášíme Vám shrnutí mládeže za uplynulý víkend spolu s komentářem Tomáše Jirků k jednotlivým kategoriím.
16.1.Karneval na leděDaniela UdatnáV sobotu 20.1.2018 bude v rámci školy bruslení probíhat Karneval na ledě.
13.1.Vrchlabí nestačilo na Draky a domů jede bez bodůBIL - VRC 5:2, 33.kolo | Raina TomanováVítězná šňůra HC Stadionu byla přerušena Draky z Bíliny. Ti se o tři body museli poprat, po první třetině byl stav nerozhodný 2:2. V dalších částech se ale trefovala pouze Bílina, čímž si zajistila 3 body do tabulky a skalp Vrchlabí.
12.1.Získá HC Stadion body na ledě Draků z Bíliny?Raina TomanováK dalšímu zápasu zajíždí Vrchlabí do Bíliny. Týmy se mezi sebou utkají teprve podruhé - 22. kolo bylo odloženo na 3.2.2018. První vzájemný duel vyhrál HC Stadion poměrem 5:3. Draci tak mají možnost si před domácími diváky zlepšit reputaci. Nyní jsou na předposledním místě v tabulce s 31 body, zatímco HC Stadion se posunul na druhou příčku a stejně jako Jablonec má 57 bodů.
11.1.Souhrn mládeže 5.1. - 7.1.2018Daniela UdatnáPřinášíme Vám shrnutí mládeže za uplynulý víkend spolu s komentářem Tomáše Jirků k jednotlivým kategoriím.
10.1.Vrchlabští získali další tři body do tabulkyVRC - RIS 6:3, 32.kolo | Vendula SahánkováDnešní zápas pojal domácí celek jako zvýšení bodového skóre v tabulce. Jedna akce střídala druhou a ač se Řisuty snažily výsledek dorovnat, nedařilo se jim. Vrchlabští tak ukončili zápas výhrou 6:3 a Řisuty odjely domů s nepořízenou.
9.1.Na vrchlabský led míří řisutští BuldociVRC - RIS 6:3, 32.kolo | Lucie HorčičkováV sobotu odehrál HC Stadion Vrchlabí zápas v Děčíně, ze kterého si odvezl vítězství 11:2. Nyní Stadion čeká utkání proti Buldokům z Řisut. Tyto celky spolu odehrály již dvě společná utkání, která dopadla lépe pro Stadion. Nejprve zavítaly Řisuty do Vrchlabí, ze kterého odjížděly domů s prohrou 3:5, a poté navštívil Stadion led ve Slaném, odkud si odvezl výhru 5:2. Poradí si naši hokejisté s Buldoky i tentokrát? Na to se přijďte podívat Vy sami ve středu 10.1.2018 od 18:00 na vrchlabský zimní stadion.
8.1.POJĎ HRÁT HOKEJ!!!Daniela UdatnáPřijďte v sobotu 27.1.2018 v 9:00 do vrchlabské DD Elektromont arény na akci Týden hokeje...
6.1.Stadion veze z Děčína tři body DEC - VRC 2:11, 31.kolo | Raina TomanováSkvělý zápas odehráli hráči Vrchlabí na děčínském ledě. Po první třetině vedli už 4:1, ve druhé přidali tři branky a poslední část vyhráli poměrem 4:0. Tři branky si připsal Miškovský, dva body za gól si připsal Kerekanič. Díky vítězství nad Medvědy se Vrchlabí posunulo v tabulce na 2. místo!
5.1.Stadion zajíždí k děčínským MedvědůmDEC - VRC 2:11, 31.kolo | Raina TomanováDruhé utkání v novém roce se pro vrchlabské hráče odehraje na děčínském ledě, kde v 9. kole HC Stadion prohrál rozdílem tří branek 3:6. Druhé vzájemné utkání na vrchlabském stadionu vyhráli domácí jen těsným rozdílem 2:1.
3.1.První zápas v novém roce skončil vítězně pro VrchlabíVRC - TRU 4:2, 30.kolo | Vendula SahánkováPrvní zápas v novém roce se domácímu týmu povedl, ač hosté vstřelili dvě branky, tak domácí celek nepřekonali. Oba týmy hráli aktivně, bylo vidět množství akcí na obou stranách, které přinesly kýžený výsledek. Oto Jeschke chytal solidně, ale vrchlabský útok byl silnější.
Další stránky
12>>