HC Stadion Vrchlabí – Na vrchlabský led míří řisutští Buldoci
Preview k zápasu

Na vrchlabský led míří řisutští Buldoci

09.01.2018
Lucie Horčičková

V sobotu odehrál HC Stadion Vrchlabí zápas v Děčíně, ze kterého si odvezl vítězství 11:2. Nyní Stadion čeká utkání proti Buldokům z Řisut. Tyto celky spolu odehrály již dvě společná utkání, která dopadla lépe pro Stadion. Nejprve zavítaly Řisuty do Vrchlabí, ze kterého odjížděly domů s prohrou 3:5, a poté navštívil Stadion led ve Slaném, odkud si odvezl výhru 5:2. Poradí si naši hokejisté s Buldoky i tentokrát? Na to se přijďte podívat Vy sami ve středu 10.1.2018 od 18:00 na vrchlabský zimní stadion.

Od poloviny prosince si Stadion opět drží vítěznou vlnu. Na svém kontě má nyní sérii šesti výher, a to proti Letcům z Letňan (6:3), Mostu (kontumačně 5:0), Jablonci (10:5), Kobře (4:3sn), Trutnovu (4:2) a po sobotním utkání i proti Děčínu (11:2). Stadion se posunul v tabulce na třetí místo a má nyní na svém kontě 54 bodů, což je o pouhé 3 body méně, než má lídr tabulky Jablonec.

Buldoci mají o jeden odehraný zápas navíc (28) a z toho devět vítězství. V tabulce jsou na místě sedmém s 33 body. V posledních třech zápasech se Buldokům dařilo a těsně porazili Letňany (3:2), Jablonec (3:2) a v posledním zápase i Kobru (5:4), kterou porazili již potřetí. Nejprve na domácím ledě (6:5sn), poté i na pražském ledě (5:4sn) a teď v rámci 31.kola opět na domácím ledě ve Slaném.

Jiří Jakubec k zítřejšímu utkání:
Máme za sebou párádní kanonádu v Děčíně, tak doufám, že po posvícení nepřijde s.... Zítra přijede papírově lehčí soupeř z Řisut, který ale klame tělem. Tým se soupeři podařilo vhodně doplnit a nyní má jeho výkonnost výrazně stoupající tendenci. Z posledních 5 utkání, čtyřikrát zvítězil a to dokonce i na velice horkém ledě v Jablonci, takže nás nečeká nic jednoduchého.
Měli bychom naskočit ve víceméně kompletní sestavě a doufám, že se nám opět podaří zopakovat plně koncentrovaný výkon se 100% nasazením.
Předpokládaná sestava na zítra:
G: Jelínek, Abrahám
O: Abraham, Havránek, Niko, Tržický, Pojkar, Jirků, Matějček
Ú: Procházka, Filip, Šťastný, Bláha, Šimoníček, Oppelt, Pšurný, Urban, Miškovský, F.Moník
Přijďte zítra povzbudit svůj tým a můžete tak pomoci k natažení vítězné série na 6 zápasů!