Zápasy - mládež

Souhrn mládeže 5.1. - 7.1.2018

11.01.2018
Daniela Udatná

Přinášíme Vám shrnutí mládeže za uplynulý víkend spolu s komentářem Tomáše Jirků k jednotlivým kategoriím.

O víkendu jsme mohli vidět v akci všechny naše mládežnické kategorie od nejmenších až po starší dorost.

2. třída (2010) - Naše nejmladší kategorie měla v neděli turnaj na domácím stadionu ve Vrchlabí. V obou utkáních jsme byli jasně lepším týmem a výsledky můžou být pro soupeře ještě přívětivé. Porazili jsme Dvůr Králové nad Labem drtivě 22:0 a Nový Bydžov 14:1.
3. třída (2009) – Náš první tým přivítal na našem ledě tři soupeře a hned na začátku turnaje se našim borcům podařilo porazit největšího konkurenta v této kategorii, extraligový Mountfield HK, poměrem 12:4. Zbylé dva zápasy naši kluci vyhráli zcela jednoznačně, s Rychnovem nad Kněžnou 26:1 a se Dvorem Králové 27:1. Druhý tým vyjel na turnaj do Jičína, kde sehrál tři vyrovnaná utkání, v jednom z nich se mu nakonec podařilo zvítězit.
4. třída (2008)– 4. třída sehrála v neděli svůj první mistrovský zápas na velké hřiště v této sezóně,do Vánoc hrála pouze minihokej ve třetině. Do Vrchlabí zavítalo Opočno, které jsme s chutí porazili 7:3.
Mladší a starší žáci v sobotu zahájili na domácím ledě nadstavbu, přivítali soupeře z Lomnice nad Popelkou. Mladší žáci se tahali se soupeřem po celý zápas a výsledek byl jako na houpačce, přesto jsme nakonec odešli poražení při celkovém skóre 7:9. Starší žáci od začátku utkání diktovali tempo hry a soupeře doslova rozdrtili 11:1.
Mladší dorost hrál v pátek na ledě České Třebové. Po špatné první třetině se soupeř dostal do vedení 3:0. Ve zbytku zápasu jsme již byli lepším týmem, ale výsledek se nám otočit nepodařilo, proto z toho byla prohra 2:5.
Starší dorost přivítal v Trutnově soupeře z Opočna, po celý zápas ho držel v jeho obranné třetině, přestože se soupeři podařilo vstřelit několik branek, bylo z toho vítězství 8:3 pro naše barvy.