HC Stadion Vrchlabí – Berounští Medvědi ve Vrchlabí

Berounští Medvědi ve Vrchlabí

11.02.2011
Jana Poskerová

Po vyrovnání série v Berouně, se další dva zápasy odehrají v DD Elektromont aréně. První vzájemný zápas předkola dopadl lépe pro vrchlabské, kteří Medvědy rozdrtili 4:0. Ve druhém zápase se Beroun vzpamatoval a o další body byl sveden lítý boj. Ve čtvrtečním zápase byli Medvědi úspěšnější a porazili Vrchlabí 3:2. Tím rozhodli, že se budou hrát ještě minimálně dva zápasy.

Sestavy z posledního zápasu:
HC Berounští Medvědi: Furch (Novotný) - Nedvěd, Hertl, Zacpálek, Jelínek, Látal J., Jebavý, Višňák - Vlček, Kupec, Švagrovský - Novotný, Hašek, Rudovský - Pavel, Karpov, Besser - Doležal, Tůma, Pacovský - Polák

HC Vrchlabí: Koutský (Ševčík) - Čížek, Dudáš, Drábek V., Pácal, Matějíček, Hanzl, Zukal, Bauer - Loskot, Hubáček, Beck - Urban, Filip, Látal O. - Radil, Kousal, Rusnák - Zíma, Bláha, Drábek J.

Zápasy ve Vrchlabí začínají vždy v 18,00 hodin.