HC Stadion Vrchlabí – Andresova střela otevřela skóre

Andresova střela otevřela skóre

12.02.2011
Jana Poskerová

Útočník Bronislav Andres strávil většinu sezóny v Táboře, ale v lednu se vrátil zpět do týmu HC Vrchlabí. V prvních dvou zápasech proti Berounu sice nenastoupil, ale v sobotním zápase to byl právě on, kdo otevřel skóre třetího vzájemného utkání.

"Pro nás bylo jedině dobře, že jsme to byli my, kdo otevřel skóre zápasu, hodně nám to pomohlo", říká střelec první branky. Zároveň dodává, že Vrchlabí v sobotním zápase mělo více ze hry. Kromě šancí, které vrchlabští dokázali využít, vyzdvihuje také práci obrany, která skvěle fungovala a samozřejmě výkon gólmana Koutského. Ten si v zápasech s Berounem připsal druhé čisté konto.

První zápas v Berouně se pro Vrchlabí vyvíjel podobně, druhý již uspěšný nebyl. Znamená to tedy, že nedělní utkání pojede podle stejného scénáře a v pondělí bude na tým čekat ještě jedno utkání? "Určitě ne", směje se Broňa, "musíme opět otevřít skóre a hrát stejně jako dneska a pak bude vše na naší straně."

A jak se cítil v Táboře? Angažmá si pochvaluje, ale teď se zabývá přítomností. Návrat do Vrchlabí byl poznamenám zraněním, takže mu chvíli trvalo, než se dostal zpět do formy. Ale teď už je zpět a sbírá body.