HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV kategorii 'A Team' vyšly tyto články

Další stránky
123456>>
30.7.2020Dosavadní kádr rozšiřují hráči DynamaDaniela UdatnáHokejová sezóna se kvapem blíží a tak bychom vás rádi informovali o aktuálním dění v našem klubu. Jiří Jakubec, sportovní manažer klubu, pro vás shrnul vše nejdůležitější.
17.7.2020Novinky v realizačním týmuLucie HorčičkováSportovní manažer Jiří Jakubec přináší několik slov k aktuální situaci v A-týmu a prozrazuje dvě jména, která nově posílí náš realizační tým.
24.6.2020Spolupráce s týmem z Nové PakyDaniela UdatnáJiří Jakubec již v květnu uvedl, že klub jedná o spolupráci s týmy II. ligy. Jednání byla už tehdy nejdále s Novou Pakou a nakonec byla úspěšná. Jak bude vše probíhat se dozvíte v rozhovoru s Jiřím Jakubcem, sportovním manažerem HC Stadionu a Bohumilem Šmikou, jednatelem klubu BK Nová Paka.
19.6.2020Nová posila do obrany!Daniela UdatnáDalším hráčem, který podpoří vrchlabskou obranu je jednatřicetiletý David Kajínek.
Od roku 2002 oblékal David celých 14 let dres libereckých Bílých Tygrů a jejich farmářského týmu HC Benátky nad Jizerou. Následující roky strávil v klubu HC Dukla Jihlava a poslední sezónu působil ve slovenském klubu HK Dukla Trenčín
17.6.2020Další posilou je vrchlabský odchovanec...Daniela UdatnáDalší posilou našeho kádru je vrchlabský odchovanec Ondřej Chrtek. Dnes jednadvacetiletý útočník činil své první hokejové krůčky ve Vrchlabí. Od mladšího dorostu už však oblékal dres libereckých Bílých Tygrů, později nastupoval za prvoligové Benátky. Nyní se po letech vrací domů.
14.6.2020Nová posila do obranyDaniela UdatnáPo dvojici útočníků představujeme nový pilíř pro defenzívu. Obranu Stadionu v sezoně 2020/2021 vyztuží odchovanec pardubického hokeje a mládežnický reprezentant TOMÁŠ LINHART.
8.6.2020Salfický: Je na hráčích, jak naloží s příležitostí hrát i za VrchlabíDaniela UdatnáJak si spolupráci, jež by dle představ obou oddílu měla být dlouhodobá, představuje člen představenstva HC Dynamo Pardubice DUŠAN SALFICKÝ, o tom již v rozhovoru s bývalým reprezentačním brankářem a oporou perníkářů.
3.6.2020Druhou posilou A-týmu je....Lucie HorčičkováDruhou odtajněnou zbraní, která posílí náš útok je MARTIN HEŘMAN.
1.6.2020Představujeme Vám první novou posiluDaniela UdatnáPo jedenácti letech se do Vrchlabí vrací sedmatřicetiletý útočník Tomáš Nouza(na snímku) a je naší první posilou.
22.5.2020Novinky v A týmu - kdo zůstává a s kým se Vrchlabí loučí?Daniela UdatnáJiří Jakubec, sportovní manažer klubu, přináší pár informací ohledně následující sezóny našeho A-týmu, která, jak jsme již avizovali, bude po 8 letech opět prvoligová.
8.5.2020Stadion získal nový partnerský klubDaniela UdatnáVedení hokejového klubu Stadion Vrchlabí se dnes dohodlo na partnerství s extraligovým týmem HC Dynamo Pardubice. Obě mužstva budou úzce spolupracovat při výchově talentovaných hráčů.
4.2.2020Přátelský zápas s HC Dynamo PardubiceJiří JakubecNa začátku tohoto týdne nás oslovilo vedení extraligového Dynama Pardubice, zda bychom s nimi v průběhu jejich reprezentační přestávky nechtěli sehrát modelové/přátelské utkání.
31.1.2020Poznejte s námi legendy našich hráčů...Daniela UdatnáVe středu 29.1.2020 jsme odehráli utkání ve speciálních dresech na počest naší vrchlabské legendy, pana Jaroslava Niče. A protože máme volnou sobotu vyzpovídali jsme hráče A týmu, koho oni považují za svůj hokejový vzor.
29.1.2020Střídavé startyDaniela UdatnáPřed koncem přestupního období jsme zaznamenali zájem o některé naše hráče ze strany klubů z Chance ligy. Sportovní manažer klubu, Jiří Jakubec, nám poskytl více informací:
25.1.2020Akce "Pojď hrát hokej" ,tentokrát s rekordní účastíDaniela UdatnáV sobotu 25.ledna 2020 se na našem vrchlabském zimním stadionu opět uskutečnila akce "Pojď hrát hokej", kterou zajišťuje Český svaz ledního hokeje.
Sobotní akce se zúčastnilo rekordních 51 dětí a my pevně věříme, že si toto hokejové dopoledne s námi užily a že se s většinou ještě uvidíme v naší školičce bruslení nebo přímo v přípravce.
23.1.2020K dalšímu utkání zajíždí Vrchlabí do SlanéhoRaina TomanováDo konce základní části chybí odehrát už jen několik kol. K tomu 35. zajede vrchlabský tým do Slaného, kde nastoupí proti Buldokům z Řisut. S tímto soupeřem má Stadion pozitivní bilanci, v letošní sezoně Buldoky třikrát porazil, naposledy poměrem 9:2. Zvítězí i ve čtvrtém vzájemném zápase?
21.1.2020INFORMACE PRO FANOUŠKY!!!!!!Daniela UdatnáVážení fanouškové hokeje,
dne 22.1.2020 odehraje HCSV na domácím ledě derby s HC BAK Trutnov.
Dovolujeme si Vám k tomuto zápasu napsat následující informace:
12.1.2020Projekt Legenda pomáhá je zpátky!Renáta JarošováÚspěšný projekt Legenda pomáhá věnovaný Ivanu Hlinkovi se nyní vrací jako projekt Legenda legendám, kdy budeme moci zavzpomínat na jednotlivé klubové legendy. Naši legendou jsme zvolili pana Jaroslava Niče!
5.11.2019INFORMACE PRO FANOUŠKY!!!!!!Daniela UdatnáVážení fanouškové hokeje,
dne 6.11.2019 odehraje HCSV na domácím ledě derby s HC BAK Trutnov.
Dovolujeme si Vám k tomuto zápasu napsat následující informace:
3.9.2019Průběh přípravy A-týmuLucie HorčičkováSportovní manažer klubu Jiří Jakubec přináší krátké vyjádření k dosavadnímu průběhu sezóny/přípravy A-týmu.
Další stránky
123456>>