V srpnu 2022 vyšly tyto články:

1.8.„V hokejovém životě je jistot pramálo,“ říká Jiří JakubecJiří Štefek, VrchlabinkyV květnu zasáhla vrchlabskou hokejovou komunitu tvrdá zpráva: celek HC Stadion Vrchlabí se po dvou sezonách v I. Chance lize vrací do II. ligy. Sportovní manažer klubu Jiří Jakubec v rozhovoru pro Vrchlabinky analyzuje dopady tohoto rozhodnutí jak na celý klub, tak i na jednotlivé hráče. Zároveň představuje změny, které se v kádru a na trenérské lavičce udály.
8.8.Zhodnocení hokejových kempů pro ročníky 2003-2008 a 2009-2012Lucie HorčičkováOd čtvrtka 4.8. do neděle 7.8. proběhly první dva hokejové kempy pro ročníky 2003-2008 a 2009-2012, na kterých měli naši mladí hokejisté možnost zlepšovat se v dovednostech jako je například bruslení, práce s hokejkou nebo střelba. Velkým zpestřením kempů byla čtvrteční návštěva hráče NHL Dominika Kubalíka, který se zúčastnil i tréninků na ledě obou skupin a následně nechyběla ani autogramiáda.
Hodnocení kempů přináší hlavní trenéři Michal Pšurný a Tomáš Bláha.
10.8.Obranné řady doplní Lukáš VáchaLucie HorčičkováDalší novou tváří A-týmu je sedmadvacetiletý obránce Lukáš Vácha.
11.8.Zhodnocení hokejového kempu pro ročníky 2013-2014Lucie HorčičkováOd pondělí 8.8. do čtvrtka 11.8. proběhl další hokejový kemp, tentokrát pro ročníky 2013-2014.
Hlavní trenér David Chalupa přináší zhodnocení těchto čtyř dní.
13.8.Další posilou do útoku je Filip KrsekFilip Vedral Další posilou A-týmu je třiadvacetiletý útočník Filip Krsek.
Filip prošel ve Vrchlabí mládežnickými kategoriemi a v juniorském věku odešel do Litvínova. Za náš A-tým ale ještě nenaskočil. V minulé sezóně nastupoval za Novou Paku, kde si v 39 zápasech připsal 37 bodů za 11 gólů a 26 asistencí.
15.8.První přátelské utkání letošní sezóny je tu!VRC - JAB 6:0, 0.kolo | Lucie HorčičkováUž v úterý 16.8.2022 nás čeká první přátelské utkání. Od 18:00 se na domácím ledě postavíme po dvou letech Vlkům z Jablonce nad Nisou.
16.8.Stadion porazil Vlky z Jablonce!VRC - JAB 6:0, 0.kolo | Daniela UdatnáHC Stadion Vrchlabí v prvním přípravném utkání porazil soupeře z Jablonce 6:0. Góly dávali Filip Moník, Ondřej Chrtek, Ondřej Štembera, Jakub Tatar, Adam Jirků a Patrik Urban.
20.8.Zhodnocení hokejového kempu pro ročníky 2015-2017Lucie HorčičkováOd středy 17.8. do soboty 20.8. proběhl poslední letošní hokejový kemp, který byl určen pro ročníky 2015-2017.
Hlavní trenér René Mach přináší zhodnocení těchto čtyř dní.
22.8.Vrchlabí nastoupí k dalšímu přáteláku proti pardubickému "B"DYB - VRC 3:4, 0.kolo | Raina TomanováVrchlabí má před sebou již druhý přátelský zápas v nové sezoně. V prvním si snadno poradil s jabloneckými Vlky 6:0 a zároveň tak udržel čisté konto. V dalším zápase se postaví proti Pardubicím, jejichž tým "B" nastoupí v letošní sezoně v Chance lize.
23.8.I ve druhém přípravném zápase Vrchlabí zvítěziloDYB - VRC 3:4, 0.kolo | Raina TomanováDalší přípravný zápas má HC Stadion za sebou a i tentokrát dopadl vítězně. Už to ale nebylo tak jednoznačné jako proti Jablonci. První dvě třetiny byly, co se týče branek, vyrovnané, ale v té poslední dvakrát skórovali hosté, a těsnou výhrou 3:4 tak porazili Dynamo Pardubice "B".
24.8.Ke třetímu duelu zavítáme do JablonceJAB - VRC 1:2, 0.kolo | Filip VedralVrchlabí má za sebou již dva vítězné zápasy v přípravě na novou sezónu. Po úterní výhře na ledě pardubického "B" týmu jsou naši hráči silně nabuzení. Vítěznou šňůru budou chtít natáhnout i při odvetném utkání na ledě Vlků z Jablonce.
26.8.Vrchlabí v neúplném zápase uspělo v JablonciJAB - VRC 1:2, 0.kolo | David SchlegelHokejisté Vrchlabí nedohráli čtvrteční přípravný zápas v Jablonci, když po dvou třetinách bylo utkání za stavu 1:1 pro silnou mlhu ukončeno. Místo třetí třetiny se jely jen samostatné nájezdy, v nichž Vrchlabští dominovali.
30.8.Další přípravný zápas odehrajeme v HronověHRO - VRC 3:4, 0.kolo | Filip VedralVrchlabí se chystá na svůj už čtvrtý přípravný zápas před novou sezónou. S třemi výhrami v zádech se postaví proti týmu z Hronova.
31.8.Z Hronova vezeme výhruHRO - VRC 3:4, 0.kolo | Jan PřikrylK dalšímu přípravnému utkání cestoval HC Stadion na led Hronova. Po první vyrovnané třetině patřila prostřední část Vrchlabí. V poslední třetině už jen domácí korigovali na rozdíl jediné branky. Za hosty skórovali 2x Duchan, Krsek a Moník.
31.8.Druhý domácí zápas bude proti Letcům z LetňanVRC - LET 4:0, 0.kolo | Raina TomanováK dalšímu zápasu nastoupí Vrchlabí po delší době na domácím ledě. Na něm se představí proti mužstvu z Letňan. Pro HC Stadion to bude již pátý zápas, ale podruhé se představí doma. V posledním odehraném zápase vyhrál 4:3, a to zajížděl do Hronova.