HC Stadion Vrchlabí – Další přípravný zápas odehrajeme v Hronově
Preview k zápasu

Další přípravný zápas odehrajeme v Hronově

Filip Vedral

Vrchlabí se chystá na svůj už čtvrtý přípravný zápas před novou sezónou. S třemi výhrami v zádech se postaví proti týmu z Hronova.

Vrchlabí se v přípravě zatím daří na výbornou. Po domácí výhře 6:0 nad Jabloncem zvítězil Stadion také 4:3 nad Pardubicemi B a následně znovu změřil síly s týmem z Jablonce. Kvůli mlze byl zápas ochuzen o jednu třetinu a místo ní byly ale k vidění nájezdy, ve kterých si vedlo lépe Vrchlabí a odvezlo si tak výhru 2:1 po nájezdech.

Pro Hronov je to vůbec první přípravné utkání v této sezóně. Wikov hrál minulou sezónu ve II. lize, kde si nevedl vůbec špatně. Povedlo se mu postoupit do play-off, kde ale nestačil na Letňany. Ty nad Hronovem zvítězily 4:0 na zápasy.
V loňské sezóně se v týmu nejlépe dařilo Martinovi Kozákovi, který si připsal 49 kanadských bodů za 14 gólů a 35 asistencí.

Čtvrtý zápas v přípravě odehrajeme 31. srpna v 18 hodin na zimním stadionu v Hronově.

Další přípravná utkání:

1.9.2022, 18:00 HC Stadion Vrchlabí x HC Letci Letňany