HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV červenci 2022 vyšly tyto články:

30.7.Gólmanské duo doplní Roman KrinwaldLucie HorčičkováDruhým gólmanem, kterého uvidíme po boku Denise Vacka, je dvacetiletý Roman Krinwald.
Roman je odchovancem Mladé Boleslavi, který si v roce 2017 zachytal i na Mládežnickém mistrovství České republiky krajů za Středočeský kraj. Kromě Mladé Boleslavi také okusil extraligu juniorů v Kralupech nad Vltavou a v loňské sezóně poprvé nahlédl do seniorského hokeje v Nové Pace a Jablonci nad Nisou.
28.7.Do klubu se vrací útočník Jan KerekaničLucie HorčičkováDalší posilou do nové sezóny 2022/23 je šestadvacetiletý útočník Jan Kerekanič, který není v našem klubu žádným nováčkem.
Honza prošel ve Vrchlabí mládežnickými kategoriemi a v sezóně 2014/15 naskočil poprvé do devíti utkání za druholigový A-tým. Následně se na rok vydal nasbírat hokejové zkušenosti do Ameriky a po jeho návratu do Vrchlabí, v půlce sezóny 2016/17, odehrál za A-tým ještě několik utkání. Další sezónu odehrál ve Vrchlabí celou, včetně play-off, a poslední tři roky strávil v Nové Pace.
Nyní se vrací zpět do svého domácího klubu a moc se na to těší.
17.7.A-tým doplní také odchovanci Šlaicher a CermanLucie HorčičkováDalšími odchovanci, kteří budou v sezóně 2022/23 oblékat vrchlabský dres, jsou devatenáctiletí útočníci Radim Šlaicher a Albert Cerman.
13.7.Další posilou je Samuel DuchanFilip VedralDalší posilou do našeho útoku je jednadvacetiletý Samuel Duchan.
Již minulou sezónu Samuel odtrénoval s A-týmem ve Vrchlabí, ale do zápasů nastupoval za druholigový Wikov Hronov. Tam si z 38 zápasů připsal 29 bodů za 8 gólů a 21 asistencí.
6.7.Odchovanci Adam Jirků a Tomáš Perička se vrací domůFilip VedralOdchovanci Adam Jirků a Tomáš Perička po několika letech, které strávili v hradecké mládeži, znovu oblečou dres Vrchlabí.
3.7.Gólmanskou jedničkou bude pro sezónu 2022/23 Denis VacekFilip VedralPrvní novou posilou, na kterou se můžeme v nové sezóně těšit, je dvacetiletý gólman Denis Vacek.
Denis začal s hokejem v Českých Budějovicích, časem ale přesídlil na východ Čech. Loňskou sezónu strávil v Nové Pace, kde odchytal 28 zápasů, ze kterých vyšel 14x jako vítěz s celkovým průměrem 3,4 obdržených branek na zápas.