V prosinci 2016 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
1.12.Otočený zápas s Děčínem = nadostřel prvnímu místuJan PřikrylPoslední listopadový den bylo na programu osmnácté kolo západní skupiny druhé hokejové ligy. V tomto kole platilo pravidlo „Můj dům, můj hrad“, protože všechny domácí týmy si připsali výhry za plný počet bodů. Zajímavý souboj o play off se hrál v Bílině, kde se proti sobě postavili týmy, které mají ve znaku Draky, domácí Drak byl ovšem tentokrát úspěšnější.
2.12.Draci z Bíliny přijedou na vrchlabský led k utkání devatenáctého kola.VRC - BIL 8:3, 19.kolo | Alan ŠrámekO první prosincové sobotě se na ledě Vrchlabí představí hokejisté Bíliny. Draci budou chtít odčinit dvě porážky se Stadionem z letošní sezóny, naopak domácí borci budou chtít navázat na utkání s Děčínem, které povedeným obratem proměnili ve tři body.
2.12.Oznámení o konání valné hromadyAlan ŠrámekTJ Stadion Vrchlabí, z.s. svolává řádnou valnou hromadu, která se bude konat v pátek dne 16.12.2016 od 17:30hod. v restauraci Gól na zimním stadionu.
3.12.Bílina odjela z Vrchlabí s prázdnouVRC - BIL 8:3, 19.kolo | Raina TomanováAčkoliv to po první třetině na výhru nevypadalo, domácí HC Stadion v dalších částech zabral a celkovými osmi brankami dokázal urvat všechny tři body. Nejlépe se jim povedla prostřední třetina, kdy čtyřikrát Vrchlabí skórovalo a přitom neinkasovalo. Filip si připsal čtyři body za přihrávky.
5.12.Výhra nad Bílinou a odložený zápas Klatov = posun na průběžné druhé místoJan PřikrylDruhý adventní víkend bylo na programu devatenácté kolo západní skupiny druhé hokejové ligy. V tomto kole potvrdili roli favorité jak vedoucí Kobra tak třetí horalé z Vrchlabí. Utkání druhých Klatovy byl kvůli marodce hostujících Medvědů z Děčína odložen.
7.12.Benátky vítěznéKRK - BEN 3:5, 18.kolo | Jana PoskerováMladší dorost podlehl týmu z Benátek nad Jizerou.
7.12.2008 odehrála v sobotu tři zápasyVRC - J2r 15:6, 5.kolo | Jana PoskerováRočník 2008 se v sobotu postavil proti třem soupeřům, tým z Jaroměře a Jičína přehráli domácí snadno, dlouhodobě jim ale dělá problém soupeř z Hronova, proti kterému prohráli.
7.12.Remíza mladších žákůJAR - VRC 8:8, 15.kolo | Jana PoskerováV Jaroměři mladší žáci remizovali.
7.12.Vítězná 2007 IIVR2 - RNK 17:9, 7.kolo | Jana PoskerováPřes malé zaváhání na začátku druhého zápasu nelze klukům vůbec nic vytknout. Přestože vždycky na začátku zápasu prohrávali, skóre dokázali otočit a po krásných přihrávkách zaslouženě vyhráli oba zápasy.
7.12.Prohra v JaroměřiJAR - VRC 9:5, 15.kolo | Jana PoskerováStarší žáci odehráli v Jaroměři vyrovnané utkání, akorát jim scházela lepší koncovka.
7.12.Vítězství starších žáků nad OpočnemVRC - OPO 9:2, 16.kolo | Jana PoskerováK nedělnímu zápasu starších žáků stačí jen napsat: Utkání v režii domácích.
7.12.Mladší dorost konečně vítěznýMBB - KRK 1:3, 19.kolo | Jana PoskerováTřetí výhru si do své tabulky připsal tým mladšího dorostu.
7.12.Mladší žáci podlehli OpočnuVRC - OPO 4:6, 16.kolo | Jana PoskerováNa domácím ledě se v neděli nedařilo mladším žákům, kteří podlehli soupeři z Opočna.
8.12.Klatovy podruhé na vrchlabském leděVRC - KLT 3:0, 20.kolo | Raina TomanováKe třetímu vzájemnému utkaní dorazí v sobotu večer tým z Klatov. První utkání vyhrál HC Stadion na vlastním ledě poměrem 5:2, další vzájemný zápas dopadl lépe také pro domácí, tentokrát vyhrály Klatovy poměrem 5:3. Komu se podaří zvítězit tentokrát?
10.12.Klatovy si z Krakonošova body neodvezlyVRC - KLT 3:0, 20.kolo | Jan PřikrylPrvní třetina se nesla ve znamení nezáživného hokeje z obou stran se spoustou přerušení. Druhou část byla oproti té první jako den a noc. První branku zaznamenal Šťastný, poté se ke svému spoluhráči přidal jeho jmenovec Oppelt a domácí tak vedli po dvou třetinách dvoubrankovým rozdílem. Třetí třetina přinesla už pouze jednu branku, kterou vsítil domácí Novák a pečetil tak domácí vítězství.
11.12.Mladší žáci porazili TrutnovTRU - VRC 1:13, 17.kolo | Jana PoskerováUž to vypadalo, že vrchlabští hráči odjedou ze zápasu z Trutnova s čistým kontem. Ale těsně před koncem se domácím podařilo poslat puk za záda hostujícího gólmana.
11.12.Výhra nejmladších hokejistů nad JaroměříVRC - J2R 13:5, 3.kolo | Jana PoskerováDomácí tým zaslouženě vyhrál nad Jaroměří. Všichni předvedli dobrý bruslařský výkon, přihrávali si a tak soupeře lehce přehráli.
11.12.Nejmladší porazili také OpočnoVRC - OPO 8:6, 3.kolo | Jana PoskerováZápas proti soupeři z Opočna byl velmi vyrovnaný a napínavý až do konce. Velký podíl na vítězství má gólman Honza Gerstman, který pochytal mnoho střel hostujícího celku.
11.12.2007 II nestačila na Hradec KrálovéHKR - VR2 18:6, 8.kolo | Jana PoskerováSkóre vůbec nemuselo skončit vysokým rozdílem, kdyby kluci proměnili spoustu šancí a hráli tak, jako na začátku hry. Soupeři byli platným protihráčem, ale nedařilo se jim zakončení.
11.12.Rychnov 2007 II porazilaVR2 - RNK 14:11, 8.kolo | Jana PoskerováDruhý nedělní zápas tým 2007 II vyhrál. Kluci si užili atmosféru extraligové haly v Hradci.