V listopadu 2020 vyšly tyto články:

30.11.Sledování HokejkyTV je prodlouženo!Lucie HorčičkováPermanentkáři všech klubů Chance ligy, včetně našeho, mají díky jedinečné nabídce BPA sport marketing možnost sledovat streamy z Chance ligy i v prosinci zdarma.
Ti, kteří si o svůj kód již napsali a přihlásili se s ním, žádný nový nepotřebují. Členství je automaticky prodlouženo.
V případě, že se Vám nejde na HokejkuTV připojit, neváhejte okamžitě kontaktovat přímo podporu HokejkyTV. Pouze oni Vám dokáží pomoct. Řešení je ideální okamžitě, kdy se nelze připojit nebo se přenos seká. Když sdělíte svou IP adresu a uživatelské jméno (ID), dokáží Vám obratem zjistit, zda je výpadek ve Vaší oblasti, nebo na Vašem přístroji.
29.11.K dalšímu zápasu nastoupíme proti KadaniKAD - VRC 1:5, 13.kolo | Raina TomanováHC Stadion Vrchlabí poskočil v tabulce na páté místo díky vítězství nad druhou Jihlavou. Jeho úterním soupeřem budou Trhači Kadaň, kteří jsou na chvostu tabulky. Pro Kadaň to bude první zápas po téměř dvouměsíční pauze.
28.11.Vrchlabí ve druhé třetině otočilo zápas ve svůj prospěchVRC - JIH 4:2, 24.kolo | Raina TomanováHC Stadion se v sobotním zápase představil proti Jihlavě. Soupeř, který je na druhém místě tabulky, sice vyhrál první třetinu, v těch zbývajících už ale vstřelovali góly pouze domácí hráči. Nakonec se jim podařilo překonat Duklu čtyřmi brankami a zaslouženě berou tři body.
27.11.V sobotním utkání nastoupíme proti JihlavěVRC - JIH 4:2, 24.kolo | Raina TomanováK dalšímu utkání po dlouhé pauze nastoupí HC Stadion na domácím ledě proti Jihlavě. Ta je v tabulce na druhém místě, zatímco Vrchlabí okupuje osmou příčku. Oběma týmům se povedl poslední odehraný zápas.
25.11.Vrchlabí rozmetalo Ústí nad Labem šesti gólyVRC - UNL 6:0, 12.kolo | Raina TomanováPo první třetině to vypadalo na vyrovnaný zápas, protože ani jeden tým nedokázal vstřelit gól. Druhá třetina už ale ukázala, kdo bude dnešním vítězem. Vrchlabí se podařilo vstřelit tři branky, zatímco Ústí se nedokázalo přes Soukupa dostat. Ve třetí části přidal HC Stadion další tři góly a hosté tak odjeli s prázdnou.
24.11.Do Krkonoš přijede Slovan Ústí nad LabemVRC - UNL 6:0, 12.kolo | Vendula SahánkováVe středu 25. listopadu přivítá HC Stadion na domácím ledě Slovan Ústí nad Labem. Zápas je 12. kolem Chance ligy a začne se hrát od 17hod.
21.11.Z Benátek odjel HC Stadion bez bodůBEN - VRC 2:1, 11.kolo | Raina TomanováPo delší pauze se HC Stadion vydal do Benátek nad Jizerou, aby zde odehrál další kolo Chance ligy. První třetina byla vydařenější pro hosty, v těch dalších ale skórovali už jen Benátky, navíc oba góly vstřelil Pekař. Vrchlabí se tak do sezony vrátilo s nepořízenou.
20.11.Po šestitýdenní pauze jdeme znovu do bojeBEN - VRC 2:1, 11.kolo | Raina TomanováPandemie koronaviru nedovolila všem hokejovým klubům sehrát svou sezonu tak, jak se očekávalo. Zatím má vrchlabský tým za sebou pouze šest utkání s bilancí 3:3. Sobotním soupeřem budou Benátky nad Jizerou, které stihly odehrát o tři utkání více. Jak se jim povede ve znovu rozehrané sezoně?
4.11.S hokejovou kariérou končí Tomáš RolinekLucie HorčičkováBěhem dnešního dopoledne proběhla tisková konference našeho partnerského klubu HC Dynama Pardubic, při níž čtyřicetiletý útočník Tomáš Rolinek, který v našem klubu odehrál část loňské sezóny, oznámil nečekaný konec své kariéry.
1.11.Pokud se sezona nerozjede, přijdou velké problémy, říká Jiří JakubecLucie HorčičkováPřinášíme vám rozhovor se sportovní manažer klubu Jiřím Jakubcem, který v týdnu přinesl náš mediální partner Krkonošský deník.
Jiří Jakubec se rozpovídal o nestandardním fungování oddílu, o dosavadní spokojenosti s výsledky A mužstva, ale také o dopadech, jaké koronavirus a s ním spojená opatření na oddíl mají.