HC Stadion Vrchlabí – K dalšímu zápasu nastoupíme proti Kadani
Preview k zápasu

K dalšímu zápasu nastoupíme proti Kadani

29.11.2020
Raina Tomanová

HC Stadion Vrchlabí poskočil v tabulce na páté místo díky vítězství nad druhou Jihlavou. Jeho úterním soupeřem budou Trhači Kadaň, kteří jsou na chvostu tabulky. Pro Kadaň to bude první zápas po téměř dvouměsíční pauze.

HC Stadion do nově obnovené sezony prohrou s Benátkami, kterým podlehl jen těsně 1:2. Následující dvě utkání se Vrchlabí povedla, protože získalo tři body nad Slovanem Ústí, kterému vstřelilo šest branek. Také proti favorizované Jihlavě se jim na domácím ledě dařilo a během dvou třetin otočili skóre utkání a vyhráli poměrem 4:2. HC Stadion se tak dostal na páté místo a na kontě má 16 bodů.

Trhačům se letošní sezona nedaří. Vstoupili do ní v září vysokou prohrou 11:1 proti Porubě. Následovaly nepovedené zápasy s Jihlavou, Vsetínem, Frýdkem-Místkem a Prostějovem. Poslední jmenovaný soupeř jim nasázel dokonce osm gólů. První body Kadaň získala až na začátku října v zápase proti Benátkám, kdy vyhrála v samostatných nájezdech. Další přidala výhrou nad Kolínem. Úterní zápas pro ně bude první po několikatýdenní pauze.

Zápas se odehraje v úterý 1. prosince od 18. hodin.