HC Stadion Vrchlabí – Do Krkonoš přijede Slovan Ústí nad Labem
Preview k zápasu

Do Krkonoš přijede Slovan Ústí nad Labem

24.11.2020
Vendula Sahánková

Ve středu 25. listopadu přivítá HC Stadion na domácím ledě Slovan Ústí nad Labem. Zápas je 12. kolem Chance ligy a začne se hrát od 17hod.

Vrchlabští za sebou mají již jeden zápas po vynucené pauze a to proti Benátkám nad Jizerou. Vítězství zůstalo na ledě Benátek, kdy sice první branka zápasu byla z rukou krkonošského celku, ale nakonec skóre otočil domácí Pekař dvěmi góly a tím zpečetil výhru domácích. V současné době je vrchlabský celek na desátém místě tabulky po sedmi odehraných zápasech s deseti body. Vrchlabským nejlepším hráčem dle kanadského bodování je Tomáš Nouza s osmi body.

Ústecký Slovan má v tuto chvíli za sebou taktéž sedm zápasů a je na jedenácté příčce tabulky se stejným počtem bodů jako Stadion Vrchlabí. Posledního soupeře měl Slovan shodného jako vrchlabští, jediný rozdíl je v časové prodlevě mezi zápasy, kdy ústečtí naposledy hráli 30. září. Ze sedmi zápasů v této sezóně čtyřikrát prohráli a to proti HC Benátky nad Jizerou, HC Frýdek-Místek, HC Dukla Jihlava a HC RT TORAX Poruba 2011. Ústeckým nejlepším hráčem dle kanadského bodování je Michal Trávníček s devíti body.

Zápas můžete sledovat online, kde vás provede tradičně Jan Přikryl, nebo na HokejkaTV.cz, kde poběží stream. Více informací ke streamu naleznete na našem webu.