HC Stadion Vrchlabí – Po šestitýdenní pauze jdeme znovu do boje
Preview k zápasu

Po šestitýdenní pauze jdeme znovu do boje

20.11.2020
Raina Tomanová

Pandemie koronaviru nedovolila všem hokejovým klubům sehrát svou sezonu tak, jak se očekávalo. Zatím má vrchlabský tým za sebou pouze šest utkání s bilancí 3:3. Sobotním soupeřem budou Benátky nad Jizerou, které stihly odehrát o tři utkání více. Jak se jim povede ve znovu rozehrané sezoně?

Letošní sezona profesionálnímu sportu nepřeje. To je znát i na odehraných kolech. Náš sobotní soupeř Benátky nad Jizerou jich mají odehraných zatím devět a jsou na 4. místě v tabulce. Naposledy do ligového kola nastoupili v sobotu 10. října a to proti Drakům ze Šumperka. Z jejich ledu Benátky odjížděly s těsnou výhrou 3:2. Zvítězily také proti Kolínu, Ústí nad Labem, Frýdku-Místku a Jihlavě.

HC Stadion nezačal sezonu výhrou, ale padl na Slavii v samostatných nájezdech 3:4. Poté si ale spravil chuť výhrou nad Porubou. Následovala další prohra, tentokrát na ledě Jihlavy. V Přerově sice Vrchlabí zvítězilo, nakonec byl zápas kontumován ve prospěch Stadionu. Frýdku-Místku se doma nedařilo a Vrchlabí odjelo s výhrou 3:5. Poslední utkání sehrál HC Stadion doma, kde prohrál s Přerovem 2:5. V tabulce je na 9. místě s 10 body.

Zápas se odehraje na ledě Benátek nad Jizerou od 15:00.