V listopadu 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
30.11.Přípravka 2007KRK - OPO 10:8, 7.kolo | Jana PoskerováRočník 2007 odehrál svůj turnaj 21.11., soupeř z Opočna odjel domů bez bodu, ale favorizovanému Hradci domácí hráči podlehli vysokým rozdílem branek.
28.11.Vládcem Krkonoš je Vrchlabí!!!TRU - VRC 1:3, 18.kolo | Tomáš BrožI druhý zápas s rivaly z Trutnova dopadl lépe pro vrchlabské hráče. HC Stadion už od začátku nasadil vysoké tempo a svojí agresivitou a tlakem ovládl první třetinu s dvougólovým náskokem. Následující třetiny pak už skončily smírně a Vrchlabí si tak po divácky pohledném zápase odváží cenné tři body z Trutnova!
25.11.Vrchlabská stopa v USAJana PoskerováJan Kerekanič a Dominik Marks, odchovanci HC Krkonoše, kteří měli možnost nastoupit také za HC Stadion Vrchlabí. Přesto oba pro sezónu 2015/2016 dali přednost zahraniční zkušenosti a nyní hájí barvy České republiky a Vrchlabí za oceánem.
24.11.Blíží se druhé derby letošní sezóny!TRU - VRC 1:3, 18.kolo | Marek KomárekV sobotu se na zimním stadiónu v Trutnově odehraje druhé letošní derby. Jak první měření sil ve Vrchlabí skončilo, pravděpodobně netřeba připomínat. Díky skvělé první třetině horalé zvítězili 5:1! Trutnovští pro sobotní duel přichystali několik speciálních bezpečnostních opatření.
23.11.Petr Hlaváč o první polovině soutěžeJana PoskerováZápasem v Klatovech skončila první polovina základní části soutěže a od soboty čekají vrchlabský tým odvetné zápasy. A začnou zostra - derby v Trutnově. O odehrané části a o týmu vůbec se rozmluvil trenér týmu.
23.11.Víkend 2006NAC - KRK 6:20, 5.kolo | Jana PoskerováV sobotu si čtvrtá třída vyrazila do Liberce na jednodenní turnaj poprvé na „velké hřiště“ Kluky doplnili dva hráči z Jaroměře a tři kluci z jabloneckého klubu. HC Krkonoše se utkaly s Libercem, Mladou Boleslaví a pražskou Slávií. Hned první utkání se Slávií se neslo trochu v duchu sehrávání se a našim se bohužel nepodařilo vstřelit ani jeden gól. Slávisté předváděli vynikající hokej a krkonošským hráčům se nepodařilo najít recept na jejich hru plnou individuálních akcí. Výsledek utkání 0:7. Druhé utkání s Mladou Boleslaví, se dlouho vyvíjelo ve prospěch Krkonoš, ale závěrečný tlak se MB vyplatil a zápas skončil remízou 2:2. Hned poté tým nastoupil proti Liberci, a i když se nakonec prohrálo 6:2, toto utkání dlouho vypadalo, že Krkonoše tahají za delší konec. Určitě lze vyzdvihnout Vendu Houdka, který chytal celý turnaj a to velice dobře. Další zápasy sehrál ročník 2006 v neděli v rámci své soutěže.
23.11.Sedmička bez boduJAR - KRK 8:2, 13.kolo | Jana PoskerováZ Jaroměře si sedmáci nepřivezli ani bod.
22.11.Osmička podlehla Kolínukrk - kol 4:5, 16.kolo | Jana PoskerováBody sice měli osmáci na dosah, ale hostům z Kolína se podařilo o branku odskočit a náskok si pohlídali.
22.11.Mladší dorost zvítězilKRK - BEN 2:1, 15.kolo | Jana PoskerováVelmi důležité dva body si připsal tým mladšího dorostu v zápase proti Benátkám.
21.11.Movember a HC Stadion VrchlabíKlubMěsíc knírů pomalu jde do finále a tváře našich mužů se postupně mění. Do akce je kromě fan klubu zapojen také tým HC Stadion Vrchlabí
21.11.Klatovští zvítězili až v prodlouženíKLT - VRC 6:5, 17.kolo | Raina TomanováOd začátku zápasu měl HC Stadion náskok jednoho gólu. Hned v první minutě otevřel skóre Filip. Domácí ale pokaždé dokázali srovnat krok a až do konce základní hrací doby nebylo o vítězi rozhodnuto. V prodloužení ale bod navíc vybojoval pro Klatovy Tulačka. Vrchlabí tak odjíždělo pouze s bodem.
20.11.Do týmu přibude Tadeáš HejdaJana PoskerováNa soupisku vrchlabského týmu přibude nové jméno do obranných řad a to Tadeáš Hejda ze Slávie. Jedná se o bratra reprezentanta Jana Hejdy. Tadeáš (1997) má za sebou působení v mládežnických kategoriích pražské Slávie a za extraligové juniory hrál také v Třinci. Do Vrchlabí (na Benecko) se nyní přistěhoval a má zájem oblékat barvy HCSV.
20.11.Vrchlabí jede do nedobytných KlatovTomáš Brož
Posledním soupeřem, kterého Vrchlabí v této sezoně ještě nevyzvalo, jsou Klatovy. Západočeši zvládli první část sezóny bravurně a drží druhé místo za Kolínem. Vrchlabí je za nimi v těsném závěsu a případné vítězství by ho mohlo posunout na dosah top trojky. Aktuálně dělí v tabulce oba celky pouhých pět bodů. Šlágr kola začíná 21.listopadu v 17.30 na klatovském zimním stadionu.
19.11.Je tu výborná parta, skvělí fanoušci a pěkný stadion, pochvaluje si nové angažmá Ladislav BittnerTomáš Brož
Do prvního zápasu za Vrchlabí naskočil Ladislav Bittner hned na derby proti Trutnovu. Potkal se tak ještě s Pavlem Mrňou, kterého měl alespoň částečně herně nahradit. Na debaklu Trutnova se sice ještě bodově nepodílel, ale v následujících zápasech už ukázal svoje kvality a byl jedním z nejproduktivnějších a nejplatnějších hráčů. Parádně zazářil především na ledě Pelhřimova, kterému nasázel dvě branky a navrch přidal ještě asistenci. Aktuálně má na kontě sedm odehraných zápasů a osm bodů (5+3). V následujících kolech se ale bohužel bodový účet tohoto třiadvacetiletého forvarda nerozroste. Má natržený postranní kolenní vaz a zhruba měsíc bude mimo hru.
18.11.Šestka porazila KolínKRK - KOL 5:0, 16.kolo | Jana PoskerováŠesťáci hostili Kolín a předvedli kvalitní zápas, který tvrdě odmakali od prvního do posledního písknutí.
18.11.Mladší dorost přivezl body z JihlavyJIB - KRK 2:3, 12.kolo | Jana PoskerováDalší vzdálený výjezd absolvoval tým mladšího dorostu, ale i tak přivezli domů tři body.
18.11.Mladší dorost odevzdal bodyKRK - TAB 1:8, 13.kolo | Jana PoskerováNa ledě Dvora Králové odevzdali body hráči mladšího dorostu, kteří zde hostili Tábor.
18.11.Dorost padnul až na nájezdyMBB - KRK 9:8, 14.kolo | Jana PoskerováTým mladšího dorostu dotáhl vyrovnané utkání proti Mladé Boleslavi až do samostatných nájezdů, ve kterých byli úspěšnější domácí.
17.11.Odpor Havlíčkova Brodu padl až v poslední třetiněVRC - HBR 4:2, 16.kolo | Marek KomárekKrásný zápas před slušnou diváckou kulisou nabídl dramatickou podívanou až do svého konce. Kvalitní defenzíva hostí slavila úspěch více než čtyřicet minut. V poslední části nejprve trefil břevno Šťastný, aby se následně domácí začali konečně brankově prosazovat. Právě Tomáš Šťastný vstřelil důležitý rozdílový gól.
16.11.Prohra s HradcemKRK - HK2 1:3, 11.kolo | Jana PoskerováDomácí hráči nestačili na tým z Hradce Králové.