HC Stadion Vrchlabí – Do týmu přibude Tadeáš Hejda

Do týmu přibude Tadeáš Hejda

20.11.2015
Jana Poskerová

Na soupisku vrchlabského týmu přibude nové jméno do obranných řad a to Tadeáš Hejda ze Slávie. Jedná se o bratra reprezentanta Jana Hejdy. Tadeáš (1997) má za sebou působení v mládežnických kategoriích pražské Slávie a za extraligové juniory hrál také v Třinci. Do Vrchlabí (na Benecko) se nyní přistěhoval a má zájem oblékat barvy HCSV.

Manažer klubu k nově příchozímu hráči říká: "Tadeáš bude k dispozici A-týmu a pokud svaz udělí vyjímku, mohl by hrát i za juniorku. Má velikou chuť tady působit, takže příležitost určitě dostane. Vzhledem k tomu, že zatím nemá zkušenosti se seniorským hokejem, tak se nedá hovořit o adekvátní náhradě za Petra Beneše. V obráncích si budeme muset vystačit s tím, co nyní máme a to rozhodně není špatné. Nastálo nám hraje pět beků - Jebavý, Kadavý, Lenoch, Klement, De Carvallho, na střídavý start máme Matějčka s Jandejskem a z juniorů ještě Chleboráda. Pokud se něco nestane, tak výraznější změny v sestavě obránců neočekávám."

Tadeáš by měl být k dispozici již tuto sobotu na zápas v Klatovech.