HC Stadion Vrchlabí – Víkend 2006

Víkend 2006

23.11.2015
Jana Poskerová

V sobotu si čtvrtá třída vyrazila do Liberce na jednodenní turnaj poprvé na „velké hřiště“ Kluky doplnili dva hráči z Jaroměře a tři kluci z jabloneckého klubu. HC Krkonoše se utkaly s Libercem, Mladou Boleslaví a pražskou Slávií. Hned první utkání se Slávií se neslo trochu v duchu sehrávání se a našim se bohužel nepodařilo vstřelit ani jeden gól. Slávisté předváděli vynikající hokej a krkonošským hráčům se nepodařilo najít recept na jejich hru plnou individuálních akcí. Výsledek utkání 0:7. Druhé utkání s Mladou Boleslaví, se dlouho vyvíjelo ve prospěch Krkonoš, ale závěrečný tlak se MB vyplatil a zápas skončil remízou 2:2. Hned poté tým nastoupil proti Liberci, a i když se nakonec prohrálo 6:2, toto utkání dlouho vypadalo, že Krkonoše tahají za delší konec. Určitě lze vyzdvihnout Vendu Houdka, který chytal celý turnaj a to velice dobře. Další zápasy sehrál ročník 2006 v neděli v rámci své soutěže.