V listopadu 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
30.11.Buldoci kousali, ale tři body jsou ve VrchlabíRIS - VRC 2:5, 18.kolo | Jana PoskerováBuldoci z Řisut hrají na ledě ve Slaném a tam mířily sobotní kroky vrchlabského týmu. Zápas přinesl zpočátku vyrovnané utkání, kdy hosté dotahovali, ale od druhé třetiny měli hru již pevně na svých hokejkách. Vrchlabští odskočili na rozdíl dvou branek a ve třetí třetině, kdy se Buldoci pevně zakousli, učinně bránili a brankou v 52. minutě potvrdili své vítězství.
29.11.HC Krkonoše na domácím leděJana PoskerováV neděli se na domácím ledě odehrají dvě utkání HC Krkonoše. Velmi dobře si v letošní sezoně vedou junioři, kteří jsou v současné době na druhém místě ve své soutěži. A juniorský tým odehraje právě v neděli domácí utkání.
29.11.Další šanci vyhrát venku bude mít Vrchlabí proti Buldokům z ŘisutRIS - VRC 2:5, 18.kolo | Raina JarošováK dalšímu utkání zajíždějí hráči HC Stadionu Vrchlabí na stadion do Slaného, kde se utkají proti týmu HC Řisuty. Soupeři se proti sobě postaví již podruhé, hned v prvním kole Buldoci nezvládli utkání proti domácímu Vrchlabí a odjížděli s prohrou 3:5. Tentokrát se budou snažit vrchlabské hráče porazit. Utkání se odehraje od 17:00 na zimním stadionu ve Slaném.
28.11.Mladší dorost bez bodu z TáboraTAB - KRK 10:7, 14.kolo | Jana PoskerováI když tým HC Krkonoše v Táboře nevyhrál, bylo to asi jedno z nejlepších utkání, které kluci zatím v sezoně odehráli.
27.11.Vrchlabí odjíždí ze Žďáru bez bodůZNS - VRC 3:2, 17.kolo | Raina JarošováHC Stadion Vrchlabí nenašel recept na žďárské hráče. Z tamního stadionu si odváží porážku 3:1. Po první třetině, ve které nepadla ani jedna branka, se domácí ve druhé části rozstříleli a třetinu vyhráli poměrem 3:1. V poslední části se však vrchlabským podařilo snížit na 3:2 zásluhou Dana Koláře.
26.11.Uzavře Vrchlabí první polovinu základní části výhrou ve Žďáru?ZNS - VRC 3:2, 17.kolo | Raina JarošováVe Ždáru nad Sázavou se odehraje již 17. kolo II. hokejové ligy a tímto kolem se uzavře první polovina základní části. HC Stadion Vrchlabí se proti tomuto soupeři postaví v letošní sezoně poprvé a opět to bude mít těžké - jedná se o tým z předních míst tabulky. Zápas se odehraje na žďárském stadionu od 18 hodin.
25.11.U zpovědi Martin Klement a Ondřej BřezinaVRC - KOB 4:3, 16.kolo | Marek KomárekNa několik otázek po zápase s Kobrou Praha odpověděli hráči, kteří oba prošli nedávno ještě prvoligovým klubem Hradce Králové. Ondřej Březina stihl před angažmá ve Vrchlabí ještě působení ve Žďáře nad Sázavou. Právě na Vysočinu se horalé vydají k dalšímu z venkovních utkání.
25.11.Pátá třída podcenila zápas v Hronověhro - krk 9:3, 13.kolo | Jana PoskerováNezodpovědný přístup hráčů páté třídy jim přinesl v Hronově zaslouženou prohru.
25.11.Osmička v BroděHBR - KRK 5:3, 14.kolo | Jana PoskerováI když se osmáci snažili, výhru v Havlíčkově Brodě nevybojovali.
25.11.2006 opět úspěšnáHRO - KRK 2:11, 6.kolo | Jana PoskerováSobotní zápasy se nejmladší kategorii HC Krkonoše povedly.
25.11.Dvůr podlehl 2006DKL - KRK 1:16, 6.kolo | Jana PoskerováNejmladší kategorie si hravě poradila se soupeřem ze Dvora.
25.11.Juniorka má další bodyPOP - KRK 2:6, 15.kolo | Jana PoskerováHráči juniorského celku si z pátečního zápasu ve Velkých Popovicích přivezli všechny body.
25.11.Junioři doma brali bodyKRK - PIS 6:3, 16.kolo | Jana PoskerováTaké nedělní zápas přinesl juniorům plné tři body do tabulky.
25.11.Bydžov nestačil na 2004NBY - KRK 2:19, 8.kolo | Jana PoskerováHráči ročníku 2004 si hravě poradili se soupeřem z Bydžova.
25.11.2004 porazili RychnovRNK - KRK 4:13, 8.kolo | Jana PoskerováSobotní turnaj přinesl pro 2004 dvě vítězství.
25.11.Šesťáci vítězníHBR - KRK 3:5, 14.kolo | Jana PoskerováHráči 6.třídy HC Krkonoše se v Havlíčkově Brodě nenechali zaskočit a uhájili si tři body.
23.11.Po samostatných nájezdech HC Stadion získal dva bodyVRC - KOB 4:3, 16.kolo | Raina JarošováV duelu mezi HC Stadionem Vrchlabí a Kobrou Praha se o vítězi rozhodovalo až v samostatných nájezdech. Každou třetinu muselo Vrchlabí dotáhnout jednogólový náskok hostů. Utkání se nakonec dostalo až do prodloužení, kde branka nepadla a rozhodovat se muselo v nájezdech. Vrchlabí se dařilo a nakonec vybojovalo další bod do tabulky.
21.11.Bleskovka s Láďou Pulcem Jana PoskerováV zápase proti Medvědům z Děčína si mohl připsat dva body, první branku ale rozhodčí vyhodnotil jako neplatnou. I přesto to byl Ladislav Pulec, kdo ve středečním zápase otevřel skóre.
21.11.Do Elektromont arény přijede pražská Kobra - čtvrtý tým tabulkyTomáš PavlíkPo čtrnácti dnech se odehraje v Krkonoších další druholigové utkání. Tentokrát v něm domácí vyzvou celek z hlavního města, jímž je HC Kobra Praha. Hosté, kteří jsou jedním z nejlepších týmů ligy, přijedou do Vrchlabí v roli jasného favorita a fanoušci se tak rozhodně mají na co těšit.
20.11.Hradec doma poraženHK2 - KRK 6:9, 12.kolo | Jana PoskerováTři body si z Hradce Králové přivezlo mužstvo 5.třídy.