HC Stadion Vrchlabí – Uzavře Vrchlabí první polovinu základní části výhrou ve Žďáru?
Preview k zápasu

Uzavře Vrchlabí první polovinu základní části výhrou ve Žďáru?

26.11.2013
Raina Jarošová

Ve Ždáru nad Sázavou se odehraje již 17. kolo II. hokejové ligy a tímto kolem se uzavře první polovina základní části. HC Stadion Vrchlabí se proti tomuto soupeři postaví v letošní sezoně poprvé a opět to bude mít těžké - jedná se o tým z předních míst tabulky. Zápas se odehraje na žďárském stadionu od 18 hodin.

Hráči Žďáru jsou nyní na pěkném šestém místě v tabulky. Na kontě mají 28 bodů. V posledním odehraném zápase porazili venku tým Milevska poměrem 6:3. Stejně jako tento zápas skončilo i předchozích pět zápasů výhrou Žďáru nad Sázavou. Doma s Pelhřimovem zvítězili vysoko 7:1 a navlas stejným výsledkem skončil i zápas proti Bílině. Domácí tým bude chtít prodloužit vítěznou šňůru na sedm utkání a první půlku základní části uzavřít plným bodovým ziskem.

Sestava týmu SKLH Žďár nad Sázavou z minulého kola:

Sláma - Beneš, Staněk, Pleva, Šír, Kolda, Smejkal - Plachý, Kaňka, Krupka - Dítě, Štěpánek, Kuntsmüller- Man, Kotlík, Vítek D.

Vedení klubu

Generální manažer: Miloslav Šimon
Sekretář, šéftrenér mládeže: Martin Sobotka
Tiskový mluvčí: Martin Krásný

Realizační tým

Hlavní trenér: Martin Sobotka
Vedoucí mužstva: Luboš Havelka
Kustod: Martin Nečas
Masér: Luboš Veselý

HC Stadion Vrchlabí bude pro Žďár těžkým soupeřem. Nyní se nachází s 24 body na devátém místě. Po sériích zápasů výhra-prohra v sobotu Vrchlabí zvítězilo nad Kobrou Praha po nájezdech 4:3 a prodloužilo sérii vítězných zápasů na tři. Naposledy se HC Stadionu nedařilo v zápase proti Sokolovu, kterému doma podlehl 1:3 a proti Jablonci, který vrchlabský tým smetl poměrem 7:1. Také hráči Vrchlabí budou bojovat o důležité tři body, proto je podpora fanoušků důležitá!

Sestava týmu HC Stadion Vrchlabí z minulého kola:

Pavelka – Vondráček, Hamerský, Poskočil, Klement, Kolář, Pulec, Lenoch – Jakubec (C), Filip M. (A), Fořt, Jirků, Moučka, Šťastný, Březina, Bláha, Gengel, Marek, Filip D., Svoboda.