HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV lednu 2022 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.1.Výsledkový servis mládeže 4. týdenLucie HorčičkováPřinášíme Vám výsledkový servis mládeže za 4. týden (24.-30.01.2022).
30.1.O Kapku lepší hokej potřetí: Podaří se pro děti vybrat milion korun?Lucie HorčičkováNa přelomu ledna a února 2022 se rozjede třetí ročník projektu O Kapku lepší hokej, jenž má jednoduchý cíl: Ve spojení s Nadačním fondem Kapka naděje v co největší míře podpořit nemocné děti s poruchami krvetvorby. Hokejové hnutí se opět obarví do oranžové barvy. Zapojí se týmy Tipsport extraligy, Chance ligy, Univerzitní hokejové ligy i tým národní. A hlavně fanoušci. První ročník přinesl celkový příspěvek přes 300 tisíc korun, druhý více než 870 tisíc! Překoná třetí ročník milionovou hranici?
30.1.Akce Týden hokeje přilákala opět spoustu dětíLucie HorčičkováV neděli 30. ledna 2022 se na našem vrchlabském zimním stadionu opět uskutečnila akce Pojď hrát hokej, kterou zajišťuje Český svaz ledního hokeje.
Akce se zúčastnilo 37 dětí a my pevně věříme, že si toto hokejové dopoledne s námi a s maskotem tohoto projektu užily a že se s většinou ještě uvidíme v naší školičce bruslení nebo přímo v přípravce.
29.1.Vrchlabí bere bod navíc za výhru v nájezdechPRE - VRC 1:2, 42.kolo | Raina TomanováV Přerově dnešní zápas vypadal všelijak, nakonec ale HC Stadion Vrchlabí odjíždí se dvěma body. I když celý zápas tahal krkonošský celek za kratší provaz, nakonec dokázal Urban srovnat stav zápasu. V prodloužení se utkání nerozhodlo a nakonec byl HC Stadion úspěšnější v nájezdech. Jediný úspěšným střelcem byl Tomáš Zeman.
28.1.Získáme v Přerově další body? VRC - POR 4:3, 41.kolo | Raina TomanováPo vítězném utkání na domácím ledě proti Porubě se HC Stadion vydává do Přerova, kde se pokusí navázat na tříbodovou výhru. Vrchlabí poskočilo na osmé místo, na Slavii mu chybí pouze bod. Přerov je v tabulce o něco níž, na 13. pozici, na kontě má jen 51 bodů. Na vzájemné zápasy je to mezi týmy 1:1, v Přerově Vrchlabí nestačilo na soupeře a odjelo s prohrou 1:3, naopak doma dokázal HC Stadion vstřelit pět branek, zatímco Přerov ani jednu.
27.1.Body zůstávají doma - po vyrovnaném duelu vítězí VrchlabíVRC - POR 4:3, 41.kolo | Raina TomanováZajímavé utkání se odehrálo na vrchlabském ledě. Soupeřem HC Stadion byla Poruba, která potřebovala tři body. Hnala se za nimi statečně, Vrchlabí pouze dotahovalo. Nakonec po vyrovnání ještě dokázal HC Stadion zabrat a zápas otočit. Tři body tak patří Vrchlabí. Hattrickem se blýsknul Koffer, který se stal hvězdou dnešního duelu.
26.1.Po nucené pauza doma přivítáme PorubuVRC - POR 4:3, 41.kolo | Raina TomanováHC Stadion Vrchlabí na domácím ledě přivítá ostravskou Porubu, která je v posledních týdnech ve formě a dokázala v lednových duelech zvítězit. Vrchlabí je v tabulce na 9. příčce, na kontě má 55 bodů, a nad Porubou má náskok pouze dva body. Podaří se HC Stadionu po týdenní pauze naskočit na vítěznou vlnu a odskočit soupeři?
24.1.Výsledkový servis mládeže 3. týdenLucie Horčičková Přinášíme Vám výsledkový servis mládeže za 3. týden (17.-23.01.2022).
24.1.Pozdrav z karantény: „Dobrá nálada nás neopouští,“ hlásí UrbanTomáš Otradovský, Krkonošský deníkV aktuální sezoně platí za nejproduktivnějšího hráče mužstva. Vrchlabský útočník Patrik Urban (28) je v nejlepším hokejovém věku a po loňské první sezoně Stadionu v Chance lize nyní ve druhé nejvyšší soutěži v ČR úspěšně prodává nabyté zkušenosti.
V minulém týdnu však mistrovské zápasy Stadion neodehrál. Podkrkonošský tým byl, podobně jako řada dalších, v karanténě a pokud tomu nic nebude bránit, odehraje další duel až ve čtvrtek 27.1.2022 doma proti Porubě (18.00).
17.1.Výsledkový servis mládeže 2. týdenLucie HorčičkováPřinášíme Vám výsledkový servis mládeže za 2. týden (10.-16.01.2022).
17.1.Odložení zápasůDaniela UdatnáHC Stadion Vrchlabí, bohužel stejně jako řadu dalších týmů, trápí marodka a pozitivní testy na covid-19.
15.1.Šumperk byl úspěšnější v prodloužení VRC - SUM 3:4, 37.kolo | Raina TomanováDomácí zápas proti Drakům ze Šumperka bohužel nedopadl pro vrchlabské dobře. Každá z třetin dopadla nerozhodně 1:1, nejdříve Vrchlabí vedlo, dotahovali Draci, poté to bylo naopak. V prodloužení byl pak úspěšný Šumperk a odváží si z Vrchlabí dva body.
14.1.V sobotu nás čeká bitva s DrakyDaniela UdatnáZítra nás čeká další zápas na domácím ledě, tentokrát proti Drakům ze Šumperka. S našim sousedem v tabulce to bude zápas o takzvaných 6 bodů, protože tabulka je velice nabitá. Mezi sedmým a čtrnáctým celkem soutěže je rozdíl pouze 6 bodů. Stadion v prvním zápase doma porazil draky na nájezdy 3:2, ale na ledě soupeře prohrál 5:1. Máme tak soupeři co vracet.
12.1.Po skvělé první třetině jedeme z Kolína s prázdnouKOL - VRC 5:4, 36.kolo | Raina TomanováVrchlabí rozjelo zápas v Kolíně ve velkém stylu a hned po první třetině se dostalo vedení 3:1. Bohužel si ho moc dlouho neudrželo, v poslední části Kozlové zabrali a dokázali nejen srovnat krok, ale také zvítězit. Tři body tak zůstaly doma a HC Stadion odjel s těžkou porážkou.
11.1.Dojede si Vrchlabí pro tři body do Kolína?KOL - VRC 5:4, 36.kolo | Raina TomanováDalší zápas odehraje HC Stadion na stadionu svého velkého rivala - Kolína. Jejich vzájemné zápasy přinesly nejen mnoho branek, ale také potyček. V obou zápasech zvítězilo Vrchlabí, i když velmi těsně. Kozli tak mají HC Stadionu co vracet.
10.1.Výsledkový servis mládeže 1. týdenLucie HorčičkováPřinášíme Vám výsledkový servis mládeže za 1. týden (03.-09.01.2022).
9.1.Uděláme vše pro úspěch týmu, říkají svorně asistenti Starý s BendíkemTomáš Otradovský, Krkonošský deníkDva asistenti, oba věkově starší než hlavní kouč Jirků. Problém? „Nemyslíme si,“ reagují jednohlasně Jan Starý s Jánem Bendíkem.
8.1.Nový trenér Tomáš Jirků:
Beru to jako obrovskou výzvu a zodpovědnost
Tomáš Otradovský, Krkonošský deníkMládí vpřed! I tak se dá stručně označit rozhodnutí vedení vrchlabského HC Stadion, který pro zbytek sezony dává velkou příležitost nedávno ještě hráčům, nyní už trenérům. Do pozice hlavního kouče se po ukončení spolupráce s dvojicí Petr Hlaváč – Martin Koudelka posouvá bývalý kapitán mužstva Tomáš Jirků (30). Asistenty mu budou Jan Starý (35) s Jánem Bendíkem (36).
8.1.Vítězství za tři body nad BenátkamiVRC - BEN 3:1, 35.kolo | Raina TomanováKonečně se vrchlabskému celku podařilo bodovat před domácími diváky. Po dvou třetinách to sice ještě nebylo jasné, v té poslední ale HC Stadion zabral a během dvou minut vstřelil dvě branky, což mu zajistilo tři body do tabulky.
7.1.Další zápas odehrajeme doma proti BenátkámVRC - BEN 3:1, 35.kolo | Raina TomanováK dalšímu zápasu HC Stadion Vrchlabí nastoupí před domácími diváky. Do krkonošského města přijedou Benátky nad Jizerou, které jsou sice na dně tabulky, ale mohou domácí hráče překvapit. Rozdíl mezi oběma celky je velký, Vrchlabí ale ukázalo, že i proti slabšímu soupeři musí hodně bojovat.
Další stránky
12>>