HC Stadion Vrchlabí – Po nucené pauza doma přivítáme Porubu
Preview k zápasu

Po nucené pauza doma přivítáme Porubu

Raina Tomanová

HC Stadion Vrchlabí na domácím ledě přivítá ostravskou Porubu, která je v posledních týdnech ve formě a dokázala v lednových duelech zvítězit. Vrchlabí je v tabulce na 9. příčce, na kontě má 55 bodů, a nad Porubou má náskok pouze dva body. Podaří se HC Stadionu po týdenní pauze naskočit na vítěznou vlnu a odskočit soupeři?

HC RT TORAX Poruba 2011 je v tabulce na 10. pozici a na kontě má 53 bodů. Od vrchlabského týmu ji dělí pouze jedno místo a také dva body, které může snadno ve čtvrtečním zápase získat. Utkání to bude podle tabulky vyrovnané. Porubě se navíc v lednu mimořádně daří, zvítězila ve všech čtyřech zápasech – nad Benátkami poměrem 4:1, proti Kolínu neinkasovala ani branku, ale tři dala, nad Draky zvítězila poměrem 6.4 a navíc na domácím ledě, stejně jako v zápase proti Jihlavě, kterou ale porazila až na nájezdy 4:3. Každý bod se počítá, a pokud jde o zápas s HC Stadionem, platí to dvojnásob.

Poslední zápasy
Poruba – Jihlava 4:3sn
Kadaň – Poruba 0:5kk
Poruba – Šumperk 6:4
Poruba – Kolín 3:0
Benátky n. Jiz. – Poruba 1:4

Kanadské bodování
1. Pavel Jenyš 15+11
2. Tomáš Guman 9+13
3. Samuel Bitten 11+10

Neproduktivnější obránce
Šimon Szathmáry 3+15

Statistiky brankářů
Ervins Mustukovs 2,68 prů. na záp. 91,26 %
Adam Brízgala 2,72 prů. na záp. 91,88 %

HC Stadion Vrchlabí si musel na týden odpočinout nejen od mistrovských zápasů, ale také od tréninků. Nyní je ale tým připravený znovu nastoupit a postavit se soupeři z Ostravy. Vrchlabskému celku se v posledních zápasech moc nedařilo. V prodloužení padl HC Stadion se Šumperkem, v Kolíně prohrál pouze o jediný gól. Tři body získal na domácím ledě proti Benátkám, v samostatných nájezdech pak zvítězil nad Havířovem 2:1.

Poslední zápasy
Kadaň – Vrchlabí 0:5kk
Vrchlabí – Šumperk 3:4pp
Kolín – Vrchlabí 5:4
Vrchlabí – Benátky n. Jiz. 3:1
Havířov – Vrchlabí 1:2sn

Kanadské bodování
1. Patrik Urban 8+19
2. Ondřej Matýs 12+10
3. Tomáš Kaut 9+12

Neproduktivnější obránce
Karel Nedbal 2+9

Statistiky brankářů
Jakub Soukup 2,66 prů. na záp. 90,54 %
Vojtěch Nečas 2,00 prů. na záp. 93,10 %
Oliver Štěpánek 3,22 prů. na záp. 87,36 %
Milan Klouček 4,46 prů. na záp. 82,35 %

Zápas se odehraje na vrchlabském zimním stadionu ve čtvrtek 27. ledna od 18. hodin.

K tomuto utkání jsme si pro vás připravili opět TIPOVACÍ SOUTĚŽ, ve které můžete soutěžit o balíček od partnera utkání - společnosti Meritor Czech s.r.o.
• Na diskusním fóru, nebo Facebooku, můžete tipovat střelce prvního gólu a stav utkání po základní hrací době do čtvrtka 27.1.2022 do 18:00.
• Opět budou vylosováni dva výherci (jeden, který správně tipne střelce prvního gólu a jeden, který trefí výsledek utkání po základní hrací době).

Během utkání vylosujeme dvě náhodné vstupenky a jednu permanentku, jejichž majitelé obdrží výhru také. Proto si své vstupenky pečlivě schovejte a pozorně poslouchejte hlasatele, který bude hlásit výherní čísla.
Výherci si budou moct své výhry převzít na Fanshopu do konce druhé přestávky.

Vstupenky na utkání s Porubou zakoupené přes online aplikaci na původní termín 26.1.2022 jsou automaticky platné na nový termín (čtvrtek 27.1.2022).