Archiv článků

V lednu 2017 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
31.1.Vlci z Jablonce čekají na VrchlabíJAB - VRC 5:3, 31.kolo | Jana PoskerováStředeční podvečer je pro fanoušky II.hokejové ligy ve znamení 31.kola. Pro vrchlabské hráče je to navíc regionální derby s týmem z Jablonce nad Nisou.
30.1.Ledová sprcha pro ročník 2007VRC - NAC 0:9, 13.kolo | Jana PoskerováPrvní letošní prohra byla pro ročník 2007 vysoká. Se soupeřem z Náchoda drželi kluci zpočátku krok, ale pak už vršili chybu na chybu.
30.1.Prohra s lídrem tabulky + výhra Klášterce = odstup již pouze tří bodůJan PřikrylPoslední lednový víkend bylo na programu jubilejní třicáté kolo západní skupiny druhé hokejové ligy. V tomto kole byl na programu šlágr mezi vedoucí Kobrou, která se představila na ledě čtvrtého Vrchlabí. Lídr tabulky potvrdil svojí dominantní roli a z ledu Horalů si odvezl plný bodový zisk. Duel sousedů v tabulce mezi Kláštercem a Řisuty vyzněl lépe pro domácí. Trutnov a Klatovy jsi odlezli povinná vítězství z ledu Sokolova resp. Bíliny.
30.1.Mladší dorost nestačil na PísekKRK - PIS 4:7, 1.kolo | Jana PoskerováV zápase hraném v Trutnově padl vysoký počet branek, úspěšnějšími střelci však byli hosté z Písku.
29.1.Sobotní vítězství starších žákůVRC - NAC 15:0, 4.kolo | Jana PoskerováStřeleckou exhbici předvedli v zápase proti Náchodu hráči starších žáků.
29.1.Také v neděli starší žáci vyhráliNBY - VRC 1:7, 5.kolo | Jana PoskerováPoslední lednový víkend se starším žákům povedl. Po oba dny byli na ledě lepším týmem a připsali si tak dvě výhry.
29.1.Mladší žáci zvítězili nad NáchodemVRC - NAC 8:2, 4.kolo | Jana PoskerováTřetí vítězství v řadě si připsali kluci z týmu mladších žáků. Na domácím ledě si poradili se soupeřem z Náchoda.
29.1.Vítězná vlna mladších žákůNBY - VRC 4:7, 5.kolo | Jana PoskerováV nastavbě se týmu mladších žáků daří. Z nedělního zápasu v Bydžově si přivezli také tři body.
28.1.Pojď hrát hokejJana PoskerováHC Stadion Vrchlabí byl zapojen do celorepublikové akce "Pojď hrát hokej", která probíhala v lednu na hokejových stadionech. Cílem svazu bylo přiblížit hokej nejen dětem, ale také rodičům a to jak ochutnávkou přímo na ledě, tak prezentací, co vlastně obnáší mít doma malého hokejistu nebo hokejistku.
28.1.V utkání s pražskou Kobrou vyšel Stadion naprázdnoVRC - KOB 2:5, 30.kolo | Alan ŠrámekNa vrchlabské hráče čekalo těžké utkání s Kobrou. Hosté se dostali v utkání do vedení Bílkovou střelou od modré. Vrchlabí zásluhou Čurdy a Svobody vývoj utkání otočili, avšak byli to nakonec hosté, kdo se radoval z vítězství 5:2. Za stavu 2:3 měli domácí dobrou šanci v podobě trestného střílení, které nedokázal proměnit Daniel Svoboda.
26.1.Důležité dva body z ledu Klatov + ztráta Klášterce = upevnění čtvrté poziceJan PřikrylČtvrtou lednovou středu bylo na programu devětadvacáté kolo západní skupiny druhé hokejové ligy. V tomto kole došlo na šlágr mezi druhými Klatovy a Horali z Vrchlabí. Duel vyšel lépe hostům, kteří si odvezli důležité dva body v boji o první čtyřku. Roli favoritů potvrdili Kobra, Řisuty a Jablonec. Souboj mezi Trutnovem a Kláštercem museli rozhodnout samostatné nájezdy.
26.1.Ve Vrchlabí přivítáme lídra tabulkyVRC - KOB 2:5, 30.kolo | Raina Tomanová30. kolo přinese mimo jiné také zápas mezi HC Stadionem a Kobrou Praha, která na vrchlabský led zavítá. Zatím má Vrchlabí s pražským týmem negativní bilanci, kdy první vzájemný zápas prohrálo 0:6, v odvetě na domácím ledě vyhrálo 7:5 a na pražském stadionu padlo 3:4.
25.1.Z horkého ledu Klatov vezeme důležité 2 bodyKLT - VRC 5:6, 29.kolo | Jan PřikrylV úvodní třetině se poprvé radovali domácí díky Uhlíkovi. Poté úřadovali pouze hosté a šli o kabin s dvoubrankovým vedením. Na začátku druhé části poslal do tříbrankového vedení hosty Šimoníček, ale domácím se do konce třetiny podařilo snížit na rozdíl jediné branky. Třetí třetina byla v podání domácích kteří dokázali otočit skore z 3:4 na 5:4, hostům se podařilo minutu a půl před koncem vyrovnat Čurdou. Patnáct vteřin před koncem prodloužení rozhodl o vítězství Horalů Čurda
24.1.Vrchlabí se chystá do KlatovJana PoskerováPočtvrté se v základní části potká HC Stadion Vrchlabí s týmem SHC Klatovy, zatím vychází ze vzájemné bilance zápasů lépe Vrchlabí a další body by do tabulky jen přivítalo.
23.1.Prohra v Bílině + výhra Klášterce = pětibodový náskok na pronásledovateleJan PřikrylTřetí lednovou sobotu bylo na programu osmadvacáté kolo západní skupiny druhé hokejové ligy. V tomto kole se zrodili dvě překvapení. První se zrodilo na úkor Buldoků z Řisut, kteří nedokázali navázat na předešlou výhru na Jabloncem a podlehli na svém ledě trutnovským Drakům. Druhé bylo k vidění na ledě Klášterce, kam zajížděli Vlci z Jablonce, kteří podruhé za sebou prohráli.
23.1.Vítězný ročník 2007 v JičíněJIC - VRC 4:7, 12.kolo | Jana PoskerováJiž třetí zápas na velkém ledě odehrál smíšený ročník 2007 a opět se klukům podařilo vyhrát.
23.1.Jablonec obrali také mladší žáciVRC - JAB 10:3, 3.kolo | Jana PoskerováTýmům z Jablonce se v sobotu na vrchlabském ledě nedařilo, mladší žáci rozhodli o skóre již v první třetině a další dvě pouze výsledek kosmeticky dolaďovali.
22.1.Starší žáci rozstříleli JablonecVRC - JAB 13:2, 3.kolo | Jana PoskerováUž při přátelském zápase na počátku sezóny ukázali vrchlabští žáci, že se Jablonce nebojí. Svůj další triumf si připsali také v sobotním zápase. Hosté z Jablonce na domácí prostě nestačili.
22.1.Turnaj 2008 skončil dvěma výhrami a jednou prohrouJIC - VRC 6:8, 8.kolo | Jana PoskerováV prvních dvou zápasech s Jičínem a Třebechovicemi nebylo pochyb kdo je lepší, kluci chtěli hrát a soupeře nepustili do ničeho vážného. Do třetího zápasu proti Bydžovu už chyběly psychické i fyzické síly, čemuž odpovídá i průběh celého zápasu, třetí třetina už byla krátká s výsledkem cokoliv udělat.
21.1.Bílina si s Vrchlabím poradila v prodlouženíBIL - VRC 2:1, 28.kolo | Raina TomanováPo první třetině, kdy oba celky vstřelily po jedné brance, už diváci v základní hrací době gól neviděli a muselo se do prodloužení. V něm byl úspěšnější bílinský tým, který si připsal body do tabulky už potřetí za sebou a tentokrát se jim povedl skalp vrchlabského soupeře.