HC Stadion Vrchlabí – Vlci z Jablonce čekají na Vrchlabí
Preview k zápasu

Vlci z Jablonce čekají na Vrchlabí

31.01.2017
Jana Poskerová

Středeční podvečer je pro fanoušky II.hokejové ligy ve znamení 31.kola. Pro vrchlabské hráče je to navíc regionální derby s týmem z Jablonce nad Nisou.

Nelehký soupeř čeká na HC Stadion Vrchlabí na malém kluzišti v Jablonci. Bude to poslední vzájemný zápas v základní části, pouze jednou si v letošní sezóně připsal body HC Stadion, další dva zápasy, i když velmi těsně o branku, vyhráli právě Vlci.

Vrchlabští hráči se stále drží na 4.místě tabulky, aktuálně se 49 body, Jablonec je o příčku výš s 56 body. Celkově je v tabulce velmi těsno, snad jediná Kobra může hrát s klidem, ale u ostatních bude záležet na každém vstřeleném a obdrženém gólu, vžďyť pátý Klášterec ztrácí na Vrchlabí pouze tři body.

V lednových zápasech hrálo Vrchlabí jako na houpačce, výhru střídala prohra, při pohledu na odehrané zápasy by tedy teď měly z Jablonce přijet body. Předpokládaná sestava je stejná jako v sobotním utkání proti Kobře, vrchlabskou svatyni bude hájit Martin Abrahám.

Zápas začíná v 18:00 a ti, kteří nemohou jet, mohou jen doufat, že tým z Jablonce už našel kvalitního onlajnistu a onlajn bude korespondovat s odehraným zápasem.