HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV červnu 2020 vyšly tyto články:

1.6.Představujeme Vám první novou posiluDaniela UdatnáPo jedenácti letech se do Vrchlabí vrací sedmatřicetiletý útočník Tomáš Nouza(na snímku) a je naší první posilou.
3.6.Druhou posilou A-týmu je....Lucie HorčičkováDruhou odtajněnou zbraní, která posílí náš útok je MARTIN HEŘMAN.
8.6.Salfický: Je na hráčích, jak naloží s příležitostí hrát i za VrchlabíDaniela UdatnáJak si spolupráci, jež by dle představ obou oddílu měla být dlouhodobá, představuje člen představenstva HC Dynamo Pardubice DUŠAN SALFICKÝ, o tom již v rozhovoru s bývalým reprezentačním brankářem a oporou perníkářů.
14.6.Nová posila do obranyDaniela UdatnáPo dvojici útočníků představujeme nový pilíř pro defenzívu. Obranu Stadionu v sezoně 2020/2021 vyztuží odchovanec pardubického hokeje a mládežnický reprezentant TOMÁŠ LINHART.
17.6.Další posilou je vrchlabský odchovanec...Daniela UdatnáDalší posilou našeho kádru je vrchlabský odchovanec Ondřej Chrtek. Dnes jednadvacetiletý útočník činil své první hokejové krůčky ve Vrchlabí. Od mladšího dorostu už však oblékal dres libereckých Bílých Tygrů, později nastupoval za prvoligové Benátky. Nyní se po letech vrací domů.
19.6.Nová posila do obrany!Daniela UdatnáDalším hráčem, který podpoří vrchlabskou obranu je jednatřicetiletý David Kajínek.
Od roku 2002 oblékal David celých 14 let dres libereckých Bílých Tygrů a jejich farmářského týmu HC Benátky nad Jizerou. Následující roky strávil v klubu HC Dukla Jihlava a poslední sezónu působil ve slovenském klubu HK Dukla Trenčín
24.6.Spolupráce s týmem z Nové PakyDaniela UdatnáJiří Jakubec již v květnu uvedl, že klub jedná o spolupráci s týmy II. ligy. Jednání byla už tehdy nejdále s Novou Pakou a nakonec byla úspěšná. Jak bude vše probíhat se dozvíte v rozhovoru s Jiřím Jakubcem, sportovním manažerem HC Stadionu a Bohumilem Šmikou, jednatelem klubu BK Nová Paka.