HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV červnu 2018 vyšly tyto články:

27.6.Obranu vrchlabského kádru posílí Jiří VašíčekLucie HorčičkováPředstavujeme Vám další novou posilu vrchlabského A-týmu sedmatřicetiletého obránce s extraligovými zkušenostmi Jiřího Vašíčka. Co tohoto hráče přivedlo do Vrchlabí a jak se těší na nový tým si přečtěte Vy sami.
26.6.Vrchlabáci darují krevLucie HorčičkováV úterý 26.června 2018 se uskutečnila akce "Vrchlabáci darují krev", která vznikla díky spolupráci Supras Vrchlabí a HC Stadionu Vrchlabí. Velké DÍK patří všem odvážlivcům, kteří se zúčastnili, dále společnosti KAD, která zajistila všem dopravu zdarma a také restauraci Na Špeku, která se postarala o občerstvení pro všechny!
22.6.Petr Dědek o podpoře vrchlabského hokejeDaniela UdatnáPřinášíme Vám rozhovor s Petrem Dědkem, který se po několika letech vrací mezi generální partnery HC Stadionu Vrchlabí.
18.6.HC Stadion již zná trenérskou dvojici...Daniela UdatnáTrenérskou dvojici bude pro nadcházející sezónu tvořit Václav Baďouček spolu se stávajícím trenérem Petrem Hlaváčem.
13.6.Rozlosování soutěžeDaniela UdatnáJiří Jakubec k rozlosování soutěže pro sezónu 2018/2019
9.6.7.ročník dětského sportovního dne se opět vydařil!Lucie HorčičkováV sobotu 9.6.2018 se konal tradiční Dětský sportovní den na Letním stadionu manželů Zátopkových. Tento den se nám opět skvěle vydařil. Přinášíme Vám ohlédnutí a pár slov zhodnocení tohoto ročníku Jiřího Jakubce a Tomáše Jirků.
7.6.A je to venku!Daniela UdatnáJiří Jakubec nám přináší více informací ke složení kádru v nadcházející sezóně...
1.6.Vyjádření Jiřího Jakubce
k nadcházející sezoně
Daniela UdatnáPřinášíme Vám oficiální vyjádření vedení HC Stadion Vrchlabí, zastoupené Jiřím Jakubcem,
k nadcházející sezóně...
×
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Stadion Vrchlabí
HC Zubr Přerov