HC Stadion Vrchlabí – Vrchlabáci darují krev

Vrchlabáci darují krev

26.06.2018
Lucie Horčičková

V úterý 26.června 2018 se uskutečnila akce "Vrchlabáci darují krev", která vznikla díky spolupráci Supras Vrchlabí a HC Stadionu Vrchlabí. Velké DÍK patří všem odvážlivcům, kteří se zúčastnili, dále společnosti KAD, která zajistila všem dopravu zdarma a také restauraci Na Špeku, která se postarala o občerstvení pro všechny!

Akce "Vrchlabáci darují krev" se zúčastnili nejen fanoušci ze Supras, ale i hráči A-týmu a vedení HC Stadionu. Již v ranních úterních hodinách se všichni odvážlivci sešli na vrchlabském zimním stadionu a odtud se společně vydali autobusem do jilemnické nemocnice, kde byli o všem řádně poučeni a postupně si všichni nechali odebrat krev. Po odběru krve dostal každý tématický dáreček na památku - špendlík s kapkou krve a křížem. Poté se opět všichni společně vrátili do Vrchlabí, kde na ně čekalo občerstvení v restauraci Na Špeku.