HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Chrudim - Vrchlabí 2:2

Vrchlabí v Chrudimi remizovalo

23.08.2007
David Schlegel
Gól a asistence Kamila Tvrdka pomohly vrchlabským hokejistům k remíze v přípravném utkání v Chrudimi. Tvrdek nejprve v přesilové hře 5 na 3 otevřel skóre. Ve druhé třetině pak asistoval u gólu Michala Nevyhoštěného na 2:1, ale Chrudim i podruhé dokázala vyrovnat. V pozápasových samostatných nájezdech byla úspěšnější Chrudim, když jediný nájezd proměnil Ondřej Potůček.
přát., čtvrtek 23.8.2007, 18:00
Chrudim
2:2
Hrazdíra - Daňo, Fejgl, Doseděl, Šafařík, Kuncl, Kvaššay, Konta - Žák, Král, Pospíšil - Zadina, Bělohlávek, Buchal - Stavenský, Horák, Potůček - Bláha
Třetiny: 1:1, 1:1, 0:0  Branky a nahrávky: 20. Doseděl (Z. Žák), 34. Konta (Doseděl) - 14. Tvrdek, 29. Nevyhoštěný (Pajič, Tvrdek) - . Rozhodčí: Chlaň - Hájek, Rulíček. Vyloučení: 8:9, navíc Buchal (CR) 10 min. OT. Využití: 1:1. Diváci: 180. Střely na branku: 29:28 (12:7, 12:13, 5:8). Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2.