HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Nová Paka - Vrchlabí 4:3p

Také druhý přípravný zápas se Stadionu nepovedl

14.08.2019
Dva dny po prohře proti ruskému týmu se HC Stadion Vrchlabí postavil proti soupeři, který je v lize nováčkem - Nové Pace. První třetinu vyhráli domácí, ve druhé vrchlabský tým zabral a zvítězil 2:0. Nová Paka ale srovnala krok, šest vteřin před koncem vyrovnala na 3:3 a v prodloužení dokázala dát vítěznou branku.
přát., středa 14.8.2019, 18:00
Nová Paka
4:3p
Vacek, Mahdal - Suvorov, Mičoch, Svoboda, Štěpán, Muller, Abraham, Malík, Bezděk - Nevyhoštěný, Půlpán T., Hidveghy, Hník, Horyna, Kloutvor, Ikhin, Ferster, Hric, Maďar, Půlpán A., Miškovský
Abrahám, Soukup - Bendík, Voženílek, Vágner, Moník, Kynčl, Jirků - Bednář, Urban, Sýkora P., Šlaicher T., Kastner, Hozák, Chalupa, Sýkora O., Mrňa, Šlaicher R., Moník
Třetiny: 1:0, 0:2, 2:1 - 1:0  Branky a nahrávky: 19. Hník (Malík), 58. Půlpán T. (Malík, Miškovský), 60. Hník (Malík, Bezděk), 63. Miškovský - 38. Urban (Bednář, Sýkora P.), 38. Bednář (Jirků), 42. Hozák. Vyloučení: 8:8. Využití: 1:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 527. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 1:2, 1:3, 2:3, 3:3 - 4:3 .