HC Stadion Vrchlabí – Druhé přípravné utkání odehraje HC Stadion proti Nové Pace
A Team

Druhé přípravné utkání odehraje HC Stadion proti Nové Pace

13.08.2019
Vendula Sahánková

K druhému přípravnému utkání zajede HC Stadion Vrchlabí již zítra 14.8.2019 do Nové Paky, kde se poprvé setká s nováčkem 2. ligy a bude se tak moct s tímto soupeřem seznámit.

První přípravný zápas skončil pro vrchlabské hokejisty porážkou 4:8 od PSK Sakhalin, vítěze asijské ligy. Asijský soupeř vsítil první čtyři branky během prvních sedmi minut zápasu. Jedinou odezvou v první třetině byla branka Ondřeje Sýkory, kterou vzápětí následovala pátá branka ruského týmu. Další branky ruského týmu padly ve druhé třetině, kdy naši vstřelili za záda ruského brankáře jeden gól. V poslední třetině padly dvě branky, jejichž autory byli Patrik Urban a Jirka Hozák.

Novopacký celek odehrál první přípravný zápas taktéž proti PSK Sakhalin a podlehli asijskému týmu 3:6. BK Nová Paka má letos několik posil, a to například brankáře Jakuba Jelínka, Lukáše Abraháma, kteří přestoupili z Jablonce nad Nisou, či bratry Půlpány.