HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Vrchlabí - Řisuty 7:5

HC Stadion otočil skóre a bere tři body

28.09.2024
Po prvních dvou třetinách to rozhodně nevypadalo, že utkání skončí vítězně pro domácí, když prohrávali 2:5. Nakonec však ve třetí třetině domácí zabrali a vyhráli jí 5:0 a otočili skóre utkání na konečných 7:5. V tomto nervy drásajícím zápase, který nebyl rozhodně pro kardiaky nakonec Vrchlabí bere tři body.
3.kolo, sobota 28.9.2024, 18:00
HC Stadion Vrchlabí
7:5
TJ HC Řisuty
J. Tichý (10. Červinka) – Bendík (C), Hebek, Srnský, Fiala, Gurjevskij, Hladík, J. Kynčl – Krsek, Chrtek, D. Chalupa – Bláha (A), Kastner, Poul – Jirků, Kozák, Tatar – Kerekanič, Šlaicher, Mach. Trenér: Ondřej Poul
Zeithaml (16. P. Pánek) – Zich, Volráb, Růžička (A), Malovický, Vinš, Strnad, Kolářík (A) – Rambousek, Petráš, Daniel – Řepka, O. Sýkora, Štrombach – Pulda, Bílek (C), Kalla – Rudolf. Trenér: Roman Varga
Třetiny: 0:4, 1:1, 5:0  Branky a nahrávky: 13. Kastner (D. Chalupa, Fiala), 39. D. Chalupa (Fiala, Chrtek), 44. Poul (Kastner, Chrtek), 46. Poul (Bláha, J. Kynčl), 51. Hebek (D. Chalupa, Chrtek), 53. D. Chalupa (Chrtek), 59. Krsek (D. Chalupa, Bendík) – 1. O. Sýkora (Petráš, Bílek), 4. Bílek (Petráš, Zich), 9. Petráš (O. Sýkora), 10. Rambousek (Kalla, Vinš), 27. Petráš (Růžička, Zich). Rozhodčí: Battěk – Motl, Boček. Vyloučení: 11:7. Využití: 3:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 620. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:5, 7:5.