HC Stadion Vrchlabí – Ve sváteční sobotu doma s Řisuty

Ve sváteční sobotu doma s Řisuty

27.09.2024
Lucie Horčičková

Po nevydařeném středečním utkání v Písku budou mít naši hráči možnost zpravit si chuť v sobotu 28.9. od 18 hodin doma s týmem z Řisut.
Partnerem tohoto utkání je Skiarál Špindlerův Mlýn.

HC Stadion Vrchlabí se po dvou odehraných utkáních nachází na pátém místě tabulky se třemi body. Zatím jediné tři body získal Stadion v prvním letošním ligovém zápase, který odehrál doma s Hronovem minulou středu. Ten Stadion porazil vysokým poměrem 6:1 díky brankám Matěje Poula, Tomáše Bláhy, Filipa Krska, Davida Chalupy (2x) a Lukáše Kastnera.
Druhé utkání, ke kterému zajelo Vrchlabí do Písku, skončilo naopak prohrou. Již po první třetině prohrávalo Vrchlabí 2:0 a snížit se podařilo Lukášovi Kastnerovi až na konci druhé třetiny na stav 3:1 pro Písek. Do konce utkání padl už pouze jeden gól, který ale na vyrovnání nestačil. Utkání tedy skončilo 3:2 pro domácí Písek.

Posledních 5 zápasů HC Stadion Vrchlabí
2. kolo - IHC Králové Písek x HC Stadion Vrchlabí 3:2 (2:0, 1:1, 0:1)
1. kolo - HC Stadion Vrchlabí x HC WIKOV Hronov 6:1 (1:1, 4:0, 1:0)
Příprava - HC Stadion Vrchlabí x Dynamo Pardubice B 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
Příprava - HC Stadion Litoměřice x HC Stadion Vrchlabí 10:0 (3:0, 4:0, 3:0)
Příprava - HC Stadion Vrchlabí x HC Kobra Praha 5:4 po sn. (1:2, 0:1, 3:1 - 2:0)

Kanadské bodování HC Stadion Vrchlabí
1. Ondřej Chrtek 2+5
2. David Chalupa 3+0
3. Lukáš Kastner 2+1
4. Matěj Poul 1+2
5. Ján Bendík 0+2

Středečním soupeřem je tým HC Řisuty, který je v tabulce na jedenáctém místě s jedním bodem.
Řisuty zahájily sezónu venkovním utkáním v Příbrami, na kterou nestačily a prohrály 3:5. Druhý zápas sehrály s Děčínem, o kterém rozhodovalo až prodloužení. To ale skončilo lépe pro hostují Děčín, který si odvezl výhru 4:3 a Řisuty tak získaly alespoň jeden bod.

Kanadské bodování HC Řisuty
1. Vítězslav Bílek 2+1
2. Zdeněk Petráš 1+2
3. Aleš Chamrád 1+1
4. Ondřej Sýkora 0+2
5. Michal Rambousek 1+0

Během sobotního utkání proběhne oblíbená soutěž Hod pukem na střed, ve které si můžete zasoutěžit o jízdenky na lanovku do Skiarálu Špindlerův Mlýn, který je partnerem utkání.
Soutěžní puk si můžete koupit při příchodu na zimní stadion za 50 Kč.

Výhry v soutěži Hoď pukem na střed:
1. místo: 6x jízdenka na lanovku
2. místo: 4x jízdenka na lanovku
3. místo: 2x jízdenka na lanovku

Na toto utkání již platí všechny permanentní vstupenky, které jsou stále v prodeji zde.
Komu se nechce čekat fronta a chce být na zápase včas, je možné si zakoupit lísky předem online zde.

Pozvánka z A-týmu

Filip Moník: „Z Písku se nám body bohužel přivézt nepodařilo, a o to víc budeme potřebovat vaši podporu při zítřejším zápase. Přijďte nás podpořit v utkání s Řisuty.“