HC Stadion Vrchlabí – Vrchlabí zajíždí do Přerova
Preview k zápasu

Vrchlabí zajíždí do Přerova

Raina Tomanová

Již k osmému zápasu v letošním ročníku zajíždí HC Stadion do Přerova, kde se s ním utká o další tři body. Přerov je v tabulce několik mít pod Vrchlabím, neznamená to ale, že to nebude rovnocenný soupeř.

HC Stadion Vrchlabí má za sebou již sedm utkání. Pouze dvě z nich skočily prohrou, z těch ostatních Vrchlabí "vytřískalo" 13 bodů. V tabulce se tak drží na čtvrté pozici se 14 body. Zápasy, které nedopadly podle představ, jsou proti Jihlavě, který skončil až v samostatných nájezdech, a také ve Vsetíně se krkonošskému celku nedařilo a odjel s prohrou 2:4.

Zubři z Přerova mají na kontě o jedno utkání méně a v tabulce se nacházejí na desáté příčce s devíti body. Narozdíl od Vrchlabí má ale o jednu prohru méně, tudíž je bilance Přerova 3:3. Plné tři body získal v zápase proti Kolínu hned v prvním kole, takže zvítězil nad Kadaní. V samostatných nájezdech pak překonal Vsetín. Naopak se mu nepodařil zápas se Šumperkem, Jihlavou a v posledním odehraném duelu nestačil v prodloužení na Porubu.

Zápas se odehraje od 18. hodin ve středu 6. října na přerovském zimním stadionu.