HC Stadion Vrchlabí – Vrchlabí vyzve soupeře z Bíliny

Vrchlabí vyzve soupeře z Bíliny

21.11.2019

Sobotní večer bude znovu ve znamení vrchlabského hokeje. HC Stadion na svém ledě přivítá Bílinu, se kterou má bilanci 2:0 na zápasy. V tom prvním ale Vrchlabí zvítězilo až v prodloužení. Ve druhém už Bílině vrchlabští vstřelili osm branek, zatímco soupeř pouze dvě.

Bílina je na chvostu tabulky s pouhými jedenácti body. Jeden bod získala ze zápasu s Vrchlabím, kde se dostala do prodloužení. V říjnu zvítězila na samostatné nájezdy proti Jablonci nad Nisou. Další bod přidala z prohry v prodloužení proti Buldokům. Těm poté prohru oplatila a zvítězila nad Řisuty poměrem 4:2. Dařilo se jí také v posledním odehraném zápase, kdy zvítězila nad Děčínem těsně 4:3. Bod získala také v utkání s Trutnovem, kde padla v nájezdech.

HC Stadion Vrchlabí se naopak veze na vítězné vlně, vede tabulku se 44 body a navíc má sérii deseti vítězných zápasů. Jediný zápas, ve kterém Vrchlabí klopýtlo, bylo s Trutnovem, na jehož ledě padlo těsně 1:2. Porážku mu ale Stadion oplatil první listopadovou středu, kdy zvítězil na domácím ledě poměrem 5:0. V posledním odehraném zápase Vrchlabí zvítězilo nad Děčínem poměrem 6:1. Podaří se jim prodloužit sérii výher?

Sobotní utkání začíná v 18. hodin na zimním stadionu ve Vrchlabí. V tomto zápase poprvé uvidíte na ledě také novou vrchlabskou posilu, Tomáše Rolinka. Nenechte si ujít také soutěž Hod pukem, ve které se tentokrát hraje o pronájem auta na celý víkend od partnera utkání HAVEX-auto!