HC Stadion Vrchlabí – Vrchlabí v sobotu zavítá do Děčína
Preview k zápasu

Vrchlabí v sobotu zavítá do Děčína

Raina Tomanová

Po krátké pauze se Vrchlabí vydá na cestu na děčínský led, kde odehraje deváté kolo. HC Stadion je v těsném závěsu druhý se 17 body. Stejný počet bodů má také Děčín, takže oba soupeře čeká zajímavý zápas.

HC Stadion kromě jediného klopýtnutí s Trutnovem proplouvá letošní sezonou na vítězné vlně. Před týdnem Vrchlabí zvítězilo na domácím ledě 3:1. V sedmém kole padlo proti Trutnovu poměrem 1:2. V kole předtím porazil HC Stadion Jablonec před domácími diváky vysoko 10:3.

HC Děčín má na kontě stejně bodů jako jeho sobotní soupeř. Za sedm odehraných utkání nezažil prohru a rozhodně si to nebude chtít proti Vrchlabí pokazit. V posledním odehraném zápase zvítězil Děčín na domácím ledě těsně 3:2 nad prvním Mostem. Nejvíce gólů vstřelili Medvědi Trutnovu, který deklasovali 9:6.

Zápas se odehraje na děčínském zimním stadionu v sobotu 12. října od 18. hodin.