HC Stadion Vrchlabí – Vítězí ten, kdo věří !

Vítězí ten, kdo věří !

11.01.2013
Raina Jarošová

Druhý zápas prvního kola play-off se odehraje na ledě Jaroměře. První utkání dopadlo lépe pro vrchlabský tým, který si těsným výsledkem zajistil vítězství 4:3. Na rivalově stadionu ho tedy nečeká žádný lehký úkol.

HC Jaroměř skončila po odehrání základní části na sedmém místě s 42 body. V další části krajské ligy se ale na body nehledí a všechny týmy začínají od začátku. Hokejisté z Jaroměře měli jasný cíl – vyhrát. Což dokazovali hned v první třetině, kterou vyhráli 0:1. Jejich tvrdá hra měla za následek spoustu vyloučených hráčů a následně celkovou prohru na ledě Vrchlabí 4:3.

Hokejisté z Vrchlabí po základní části uhájili své druhé místo v tabulce. Svoji šňůru vítězství chtěli potvrdit i v zápase s celkem z Jaroměře. Smolnou první třetinu nahradila radost na konci utkání, HC Stadion udržel těsné vítězství a na zápasy tak vede 1:0. Na ledě Jaroměře to bude mít hodně těžké, bude však důležité utkání dotáhnout do zdárného konce.

Nedělní utkání se odehraje od 17:00 na ZS v Jaroměři. Přijeďte podpořit vrchlabské hokejisty v dalším důležitém zápase a společně utvořte pořádnou domácí atmosféru! :-)

První zápasy play off za sebou mají také ostatní celky: Trutnov x Nová Paka 2:1, Nové Město x Jičín 6:1, Třebechovice x Hronov 6:8.

S druhým zápasem přichází také tipovací soutěž, která končí v neděli 13.1. v 17,00: Kdo tipne správný nedělní výsledek, na toho bude ve středu čekat odměna - pro tři tipující jsme připravili vstupenku na středeční domácí zápas, pokud bude mít výherce permici, odměna bude čekat ve fan shopu. Tipy můžete zasílat na redakční adresu nebo tipovat na FB.