HC Stadion Vrchlabí – Vedoucí Vrchlabí zavítá k Drakům do Bíliny

Vedoucí Vrchlabí zavítá k Drakům do Bíliny

24.10.2016

Druhé vzájemné utkání se odehraje na bílinském ledě. Domácí Draci zde přivítají HC Stadion, aby mu oplatili vysokou prohru z prvního kola. V něm Draci dostali nášup deseti branek a mají tak Vrchlabí co oplácet.

HC Stadion Vrchlabí má za sebou devět odehraných zápasů, z toho šest vítězných. Nyní se nachází na prvním místě v tabulce s 18 body. Hned v prvním kole zdolalo Vrchlabí středečního soupeře poměrem 10:5. Stejným výsledkem skončil také zápas proti Jablonci. Před domácími diváky se HC Stadion blýsknul také proti Sokolovu, který porazil 9:1. Naopak se mu nedaří ve venkovních zápasech. V utkání na Kobře Praha prohrál 6:0, v Klášterci 6:3 a v posledním odehraném zápase v Děčíně Vrchlabí prohrálo v prodloužení. Podaří se jim prolomit neúspěchy na ledě soupeřů a zvítězit nad Draky?

Bílinští Draci jsou na pátém místě a na kontě mají 13 bodů. Stejně jako HC Stadion odehráli Draci devět utkání. Vítězně dopadl zápas proti Klášterci, který Bílina porazila 5:0. Dařilo se ji také proti Sokolovu a Děčínu, oba zápasy Draci vyhráli před domácími diváky. Naopak se jim nepovedl zápas proti Buldokům, který prohráli 4:6. Zvítězit nedokázali ani nad Kobrou Praha a v prodloužení nestačili na jablonecké vlky, kteří vyhráli 5:4. V posledním odehraném zápase dokázala Bílina uspět na trutnovském ledě, kde porazila domácí 4:2. Ve středečním utkání tak může navázat na úspěch a přidat další body.

Desáté kolo se odehraje od 18:00 na bílinském stadionu.