HC Stadion Vrchlabí – V úterý doma s prvoligovými Pardubicemi B!
Preview k zápasu

V úterý doma s prvoligovými Pardubicemi B!

09.09.2024
Lucie Horčičková

V úterý 10. září nás čeká poslední přípravné utkání. K němu zajede na vrchlabský led prvoligový tým Dynamo Pardubice B.

HC Stadion Vrchlabí má za sebou již pět přípravných utkání, z nichž získal čtyři výhry a jednu prohru. Porážka přišla v posledním odehraném utkání s prvoligovými Litoměřicemi, ze kterého si Vrchlabí odvezlo vysokou porážku 0:10.
Úterní utkání s Pardubicemi B je pro Vrchlabí generálkou na nadcházející týden a jeho první ligové utkání. To nás čeká ve středu 18.9. od 18 hodin s Hronovem.

Úterní soupeř z vyšší soutěže HC Dynamo Pardubice B má za sebou šest přípravných utkání, ve kterých třikrát zvítězilo a třikrát prohrálo.
První přípravné utkání sehrály Pardubice B s Pardubicemi A, které skončilo výhrou “Áčka” 5:3. Následovaly dvě utkání v rámci Letních hokejových her, nejprve s týmem HK Spartak Dubnica, které ovládly Pardubice B 10:1, a poté s Duklou Jihlava, které opět vyhrály Pardubice B těsným poměrem 3:2. Čtvrtý zápas odehrálo Dynamo v Moravských Budějovicích s týmem z Třebíče. O výherci rozhodly samostatné nájezdy, ve kterých byla úspěšnější Třebíč (3:2sn). Poté se Pardubice B utkaly venku s pražskou Slavií, kterou porazily 4:2. Šestý zápas odehrálo Dynamo s Kolínem, na který ale nestačilo a prohrálo 1:4.
Úterní utkání je i pro Pardubice B posledním přípravným zápasem před začátkem nové sezóny.

Přijďte naše hráče podpořit v těžkém utkání s prvoligovým soupeřem! Začínáme v 18:00.