HC Stadion Vrchlabí – V sobotu zajíždíme do Bíliny
Preview k zápasu

V sobotu zajíždíme do Bíliny

Raina Tomanová

Bílina je s pouhými čtyřmi body na posledním místě v tabulce. Vrchlabští naopak v letošní sezoně válí a aktuálně jsou na druhém místě. Na první Most ztrácejí pouhý jeden bod. Dokáže se Bílina v tomto utkání zvednout a porazit krkonošskou mašinu?

HC Vrchlabí v posledním utkání zvítězilo v Děčíně 5:2. Po týdenní hrací pauze se Stadion vydá do Bíliny, kde ho čeká papírově slabší soupeř. Stadion kromě jednoho klopýtnutí v Trutnově, kde prohrál těsně 1:2, jede na vítězné vlně. Nejlépe se mu dařilo proti Jablonci, který na domácím ledě porazil vysoko 10:3. Také proti Nové Pace se Vrchlabí dařilo, krkonošští hokejisté dokázali vstřelit pět branek.

Ve středečním zápase si Děčín spravil chuť výhrou nad Bílinou. Jedinou výhru, a navíc ještě po samostatných nájezdech, si Bílina připsala v zápase proti Jablonci. Další dva body získala po prohře v prodloužení proti Buldokům z Řisut a proti sobotnímu soupeři z Vrchlabí. Bílinští tak mají co dohánět, stále čekají na první tři body z vítězného utkání.

Zápas se odehraje již od 17:30 na zimním stadionu v Bílině.