HC Stadion Vrchlabí – V dalším zápase hostíme Litoměřice

V dalším zápase hostíme Litoměřice

10.10.2021
Raina Tomanová

Další kolo Chance ligy se odehraje v pondělí. HC Stadion na svém ledě přivítá Litoměřice, které jsou na druhém místě v tabulce a mohou tak Vrchlabí zatopit. Od prvního místa je dělí pouze dva body.

Litoměřice mají odehraných již devět kol, ale prohrály pouze jediné, a to proti Šumperku, na který nestačily rozdílem jediné branky. V ostatních zápasech ale Litoměřice jasně dominují a dá se očekávat, že nebudou chtít připustit žádné překvapení ani v pondělím zápase. V posledním odehraném utkání zvítězily nad Přerovem, body získaly také proti Porubě, Benátkám nebo Kolínu.

HC Stadion to bude mít hodně těžké. Aktuálně je v tabulce na osmém místě se 14 body. Odehraný mají o jeden zápas méně než pondělní soupeř. Bohužel, Vrchlabí z posledních čtyřech zápasů dokázalo zvítězit pouze jednou, a to proti Porubě. Stačil rozdíl jedné branky. Nedařilo se mu ale proti Přerovu, Jihlavě a Vsetínu. Dokáže Vrchlabí znovu nastavit vítěznou laťku a dostane se znovu do tempa?

Zápas se odehraje ve vrchlabské D+D Elektromont Aréně v pondělí 11. října od 18. hodin.