HC Stadion Vrchlabí – Učebnicový gól Tomáše Pácala

Učebnicový gól Tomáše Pácala

24.10.2010
Jana Poskerová

Berounští Medvědi odjeli z Vrchlabí po sobotním zápase se dvěma body, jeden bod si připsalo také domácí družstvo. K vítěznému gólu se raději vracet nebudeme, ale přinášíme vám krátký rozhovor s kapitánem týmu a zároveň střelcem druhé vyrovnávací branky Tomášem Pácalem.

Domácí obrana se v zápase proti Medvědům nenudila: "To určitě ne, bylo to jasně vidět, Beroun nás přebruslil a my jsme začali hrát až ve třetí třetině. Soupeř měl v týmu spoustu mladých hráčů z extraligy a hráli výborně.

To, co se stalo v prodloužení, je prostě hokej, stát se může kdykoliv, cokoliv, ale každopádně může být Tomáš spokojený se svou dělovkou, kterou srovnal stav na 2:2 a poslal Vrchlabí do prodloužení: "Dostal jsem puk zpoza brány a u střídačky jsem popravdě úplně přesně nevěděl, co rychle dělat. Tak jsem puk prostě napálil pod vyrážečku," hodnotí velmi skromně svůj zásah.

A jaké má kapitán týmu pocity z dosavadních odehraných zápasů? "Myslím, že jsme nehráli úplně špatné zápasy. Ano, pár se jich nepovedlo, hlavně venku jsme propadli a pak zápas s Litoměřicemi se nám doma nepovedl. Každopádně bodové rozdíly v tabulce jsou velmi nepatrné."