HC Stadion Vrchlabí – Sváteční domácí zápas bude proti Písku

Sváteční domácí zápas bude proti Písku

27.10.2022

Po středeční prohře v prodloužení s Jabloncem bude mít HC Stadion možnost napravit reputaci před domácími diváky. V pátek přijede písecký tým, který je sice v tabulce pod vrchlabským celkem, ale také má motivaci získat tři body.

IHC Králové Písek je aktuálně na 9. místě a na kontě má 14 bodů. Od jeho pátečního soupeře ho tak dělí 6 bodů. Písku se střídavě daří i nedaří. V posledním odehraném zápase padl proti Mostu, ale prohrál až v nájezdech. Proti Hronovu se mu ale povedlo vstřelit hned deset branek a zvítězil také proti Klatovům. Nezvládl zápas v Ústí nad Labem, nedařilo se mu ani na domácí půdě proti Táboru, který odjel s výhrou 5:2. Písek si tak bude chtít spravit chuť.

Poslední zápasy
MOSTEČTÍ LVI – Písek 4:3 sn.
Písek – Hronov 10:4
Klatovy – Písek 1:3
Ústí n. L. – Písek 6:1
Písek – Tábor 2:5

HC Stadion Vrchlabí je na tom o poznání lépe. V tabulce mu patří šesté místo, a to zejména díky sérii šesti výher, kterou pokazil až poslední zápas před domácími diváky proti Jablonci, který Vrchlabí prohrálo v prodloužení. Předtím se mu ale dařilo proti Táboru, který nedal ani gól, a také se může pochlubit vítězstvím nad Ústím nad Labem, Řisuty nebo Klatovy. Vrchlabský celek bude chtít napravit chybu ze středečního zápasu, a ve sváteční den potěšit diváky výhrou.

Richard Kříž 3.87 prů. na záp.

Zápas se odehraje na vrchlabském zimním stadionu v pátek 28.10. od 17:00. A protože stadion slaví 20 let, ještě předtím můžete vzít své ratolesti na dětskou olympiádu, která je vhodná pro děti od 4 do 10 let. V čase 8:30 až 10:00 si mohou vyzkoušet různé disciplíny.
Odpočinout si pak mohou na diskotéce na ledě, která bude od 13:30 do 15:30. A pak rovnou na značky a fandit vrchlabskému celku!

Během druhé přestávky proběhne soutěž "HOĎ PUKEM NA STŘED", ve které můžete soutěžit o ceny od partnerů tohoto dne, kterými jsou HAVEX-auto s.r.o., Rodinný pivovar Hendrych, V&T Ing. Pavel Votrubec, KAD, WPJ, Odbory KOVO VR, ACR Design, KRPA FORM, KRNAP, KABLO, Město Vrchlabí, Vrchlabinky.

Soutěžní puk si můžete koupit při příchodu na ZS za 20 Kč.

K tomuto utkání jsme si pro vás připravili oblíbenou TIPOVACÍ SOUTĚŽ, ve které si také můžete zasoutěžit o balíček od partnerů utkání.
• Na diskusním fóru, nebo Facebooku, můžete tipovat střelce prvního gólu a stav utkání po základní hrací době do pátku 28.10.2022 do 17:00.
• Začátkem příštího týdne budou vylosováni dva výherci (jeden, který správně tipne střelce prvního gólu a jeden, který trefí výsledek utkání po základní hrací době).