HC Stadion Vrchlabí – Splatí Vrchlabí Kadani své dluhy?

Splatí Vrchlabí Kadani své dluhy?

29.11.2010
Jan Hanuš, Jana Poskerová

Ke středečnímu zápasu přijíždí za vrchlabským týmem Sportovní klub Kadaň. V současné době se tento soupeř nachází na devátém místě v tabulce a od Vrchlabí, které se posunulo na jedenáctou příčku, jej dělí pouze dva body. Vrchlabským se momentálně začalo dařit a na domácím ledě si nyní připsali šest bodů. V posledním vzájemném zápase však v Kadani prohráli 4:1.

Kadaň má za sebou v současné době dva vyhrané zápasy a to proti Havlíčkovu Brodu a naposledy v ponděli porazila v prodloužení Hradec Králové. Vrchlabí má v této sezóně proti Kadani odehrány tři zápasy, z toho dva v přípravě, kde se celku z Krkonoš dařilo a z obou utkání odcházeli jako vítězové. V říjnovém zápase v Kadani dokázali domácí střelci ve druhé třetině čtyřikrát překonat Koutského a rozhodli tak o výsledku zápasu, vrchlabskému Bezouškovi se kosmetická úprava výsledku povedla až v 50. minutě zápasu.

Vrchlabí má tedy Kadani co vracet a hlavně potřebuje získat další cenné body. Domácím fanouškům nezbývá než doufat, že celek trenérů Řeháčka a Svobody se bude držet jejich rad a předvede hokej, který bude oceněn třemi body.

D&D Elektromont Aréna
1.12. 18:00
HC Vrchlabí 24. kolo SK Kadaň
11. 31 b. Umístění 9. 33 b.
8 – 1 – 5 – 8 Celková bilance 10 – 1 – 1 - 11
Kamil Tvrdek 8 g.+ 11 as. Nejproduktivnější hráč Ladislav Boušek 10 g.+ 10 as.
Kamil Tvrdek 8 g. Nejlepší střelec Ladislav Boušek 10 g.
Kamil Tvrdek 11 as. Nejvíce asistencí Stanislav Mikšovic 14 as.
Michal Bezouška +4 Nejlepší hráč v +/- Václav Eiselt +9
Vladislav Kubeš -9 Nejhorší hráč v +/- Jan Zmeškal -6
Václav Drábek 41 min. Nejtrestanější hráč Jakub Trefný 70 min.

23. kolo SK Kadaň - HC VCES Hradec Králové 2:1 sn

HC Vrchlabí: Koutský (Ševčík) - Matějíček, Pácal, Poživil, Chaloupka, V. Drábek, Hanzl, Zukal, Urban - Tvrdek, Filip, Rusnák - Kubeš, Hubáček, Beck - Gengel, Bláha, Látal - Bezouška, Zíma, J. Drábek

SK Kadaň: Závorka - Schmidt, Szakal, Hlubuček, Mazanec, Révay, Přindiš, Zmeškal - Eiselt, Mikšovic, Novák - Rohan, Charousek, Boušek - Balázs, Klíma, Bursík - Mužík, Freiberg, Tsyganov

Ve Vrchlabí bude řídit zápas pan Miroslav Jebavý z Prahy, na čarách se představí pardubické duo, pánové Jan Čížek a Jan Padevět.