HC Stadion Vrchlabí – Rok Pajič: Teď si nepopovídám s kamarády

Rok Pajič: Teď si nepopovídám s kamarády

24.02.2011
Jana Poskerová

Klasické tiskové konference s trenéry se nyní nekonaly, proto jsme po skončeném duelu nechali hovořit hráče. Z domácího celku jsme vybrali Lukáše Radila a z celku Ústí Roka Pajiče, který vrchlabský dres oblékal a patřil mezi oblíbené vrchlabské hráče. Jak tedy hodnotí odehrané zápasy?

Lukáš Radil: "Do zápasu jsme vstupovali s dobrým pocitem. Porazili jsme soupeře, který vyhrál základní část. Chtěli jsme vyhrát, udělat z toho ještě větší senzaci.Byl to velice vyrovnaný zápas, hra se přetahovala ze strany na stranu a v závěru přálo Ústí štěstí. Vyloučení Dudáše bylo na hraně, těžko se to komentuje. Každopádně jsme díky tomu dostali gól a tím pádem prohráli. Šance jsme měli, já sám jsem jednu tutovku neproměnil. Je to škoda, ale musíme jet dál.

Rok Pajič: "V DD Aréně se mi hraje dobře, akorát, že v základní části si víc popovídám s kamarády, tedy vlastně se soupeřem. Teď je to těžší, protože Vrchlabí hraje výborně. Čekali jsme, že Vrchlabí nebude jednoduchý soupeř a jsme rádi, že dnešní zápas pro nás skončil vítězstvím a série se vyrovnala. Teď myslíme jenom na pátý zápas, nezabýváme se tím, že se série bude prodlužovat. Nejsme překvapení, že se hrají těžké zápasy, to se dalo čekat a je to hokej.

Další utkání se odehraje v sobotu v Ústí nad Labem a je možné, že série skončí v pondělí 28.2. ve Vrchlabí.