HC Stadion Vrchlabí – Radek Hubáček kromě výhry slaví i dceru
Ohlasy k zápasu

Radek Hubáček kromě výhry slaví i dceru

17.12.2009
Jana Poskerová

Stela Hubáčková, 50 cm a 3,5 kg, zdravá. To jsou teď asi hlavní věci, které kolují v hlavě vrátivšího se útočníka Radka Hubáčka. Po měsící stráveném v Jihlavě je zpět a jeho první zápas v dresu Vrchlabí byl vítězný. Gratulace je na místě, jak k narození dcery, tak i k výhře.

I když úvodní minuty zápasu nepředváděli vrchlabáci zrovna pohledný výkon, do druhé třetiny již nastoupili v plné síle:"Stálo nás to hodně sil, nemyslím ani tak fyzických... Prohrávat v páte minutě 2:0 není nic příjemného, fanoušci nám to dali znát. Do hry nás určitě vrátil ten první gól."

Trenér Řeháček přistoupil ve druhé třetině ke hře pouze na tři lajny. "Byl to velice dobrý tah. Hra dostala spád, švih a dá se říct, že Chrudim se patnáct minut nedostala z pásma," pochvaluje trenérovo rozhodnutí útočník a na adresu soupeře dodává:"Soupeře jsme začali přehrávat, oni snad přestali hrát, začali pomalu střídat, nechodili na buly, protože vlastně nevěděli, co mají hrát. Když jsme se dostali do tempa, tak jsme je prostě totálně přehráli."

Radek Hubáček nezapomněl s pochvalou ani na brankáře Ševčíka, chrudimský Blažek neproměnil trestné střílení, což byl taky jeden ze zlomových bodů zápasu.

V sobotu hostují hráči HC Vrchlabí v Havlíčkově Brodě, v pondělí pak nastoupí na domácím ledě proti Jihlavě.