HC Stadion Vrchlabí – Pro extraligové týmy jsou tyto zápasy těžké, říká Jan Plodek
Ohlasy k zápasu

Pro extraligové týmy jsou tyto zápasy těžké, říká Jan Plodek

02.09.2008
Petr Novotný

Do přátelského utkání s Bílými Tygry proti sobě nastoupili mimo jiné i sympatičtí bratři Plodkovi. Honza hraje za Tygry a Milan již několikátou sezonu působí ve Vrchlabí. Oba bratři jsou oporami svých týmů a vrchlabský Milan se věnuje i mládeži. Letos má smůlu na zranění. Jeho loket mu moc nedovoluje, podle jeho slov se uvidí, jak to bude vypadat dál.

"Mně se ten zápas líbíl a jsem rád, že jsem si zahrál. Liberci to moc herně nejde, ale do toho se dostanou. My jsme hráli výborně a ten zápas byl vyrovnaný," zhodnotil zápas Milan Plodek, který odehrál pouze první třetinu.

To jeho bratr odehrál třetiny dvě, ale přesto se na ledě nepotkali. Zápas hodnotil pro domácí tým velmi pozitivně. "Byl to přátelák, ale dobrý hokej. Vrchlabí první třetinu hrálo výborně! Trochu jsme se rozkoukávali, ale byl to zajímavý hokej pro lidi a padlo hodně gólů," konstatoval bratr dlouholeté opory HC Vrchlabí Jan Plodek, který je zase oporou svého týmu.

Celkově zápasy proti prvoligovým týmům shrnul liberecký útočník výstižně: "Pro extraligové týmy jsou tyto zápasy těžké, protože prvoligové týmy hrají většinou dobře, nemají co ztratit. To je jako v play off když musíte a ten druhý tým může."

HC Vrchlabí ještě pojede změřit síly se svým partnerským klubem z Trutnova naposledy před startem druhé sezony působení HC Vrchlabí v 1.lize. Všechny fanoušky zveme ve čtvrtek do Trutnova! K prvnímu utkání zajíždí domácí do Jihlavy a první domácí zápas se uskuteční v sobotu 13.9. v Elektromont Aréně ve Vrchlabí.